Celine Dion odwołuje trasę koncertową
ONS

Dramat męża Celine Dion. Artystka ogłosiła całkowite zawieszenie kariery

Celine Dion odwołuje trasę koncertową
ONS

Celine Dion w zeszłym roku wydała hitowy album "Loved Me Back To Life", który promowała na całym świecie. Artystka pozostała wierna swojemu muzycznemu stylowi, ale postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Gwiazda zdecydowała się na nowy kolor włosów. Nie jest już seksowną blondynką. Przypomnijmy: Celine Dion wraca z nową płytą i kolorem włosów

Niestety, w życiu prywatnym gwiazdy nie wszystko układa się tak pomyślnie. Artystka w jednym z wywiadów zdradziła, że jej mąż jest poważnie chory. W grudniu zeszłego roku Rene Angelil przeszedł operację usunięcie nowotworu gardła. Wciąż jednak nie może wrócić do zdrowia. Celine z tego powodu postanowiła odwołać wszystkie koncerty, by móc się nim zająć:

Postanowiłam zaangażować całą swoją energię i siłę w opiekę nad moim mężem. Z tego powodu cały swój czas poświęcę naszym dzieciom i jemu. Chciałabym jednocześnie przeprosić moich fanów na całym świecie za wszelkie niedogodności spowodowane moją decyzją. Dziękuje im również za wsparcie i ciepłe słowa - mówi w rozmowie z "People"


Małżeństwo wychowuje trójkę synów: Rene-Charles oraz bliźnięta Eddy'ego i Nelsona.

Zobacz: Rusin pęka z dumy. Jej wywiad trafił na DVD światowej gwiazdy


Celine Dion na lotnisku w Londynie

Więcej na temat Celine Dion
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22