Celine Dion w rudych włosach

Fani wspierają Celine Dion na Facebooku, a ona przygotowuje pogrzeb męża. Znana jest już data

Celine Dion w rudych włosach

Celine Dion po śmierci brata i męża może liczyć na wsparcie fanów. To był najtrudniejszy tydzień w jej życiu, bo straciła dwóch ukochanych mężczyzn. Wielbiciele gwiazdy jednak dodają jej dużo otuchy na Facebooku.

Kiedy odbędzie się pogrzeb brata i męża Celine Dion?

Rene Angelil przez wiele lat chorował, a w ubiegłym tygodniu przegrał walkę z rakiem. Kilkanaście miesięcy temu przeszedł operację usunięcia nowotworu gardła, a Celine dzielnie go wspierała. Niestety ukochany mąż artystki odszedł kilka dni temu. Jego pogrzeb zaplanowany został na 22 stycznia w Montrealu. To, co stało się później bardzo trudno sobie wyobrazić. Zaledwie dwa dni po śmierci męża, Dion pożegnała brata, który również zmagał się z rakiem. Jak informowała ich siostra, Claudette, Daniel miał raka gardła, języka i mózgu. Pogrzeb starszego brata gwiazdy zaplanowany jest na 23 stycznia w kanadyjskim mieście Charlemagne.

 

W tym bardzo trudnym okresie królowa pop może liczyć na fanów, którzy dodają jej otuchy licznymi komentarzami:

To jest zbyt duża strata dla jednej rodziny. Niech Bóg będzie z Wami w tym okresie, a ja pozostaję z Wami myślami i modlitwą - pisze jeden z internautów.

Wszyscy fani są z Tobą Celine. Przesyłamy dużo miłości i modlitwy dla Ciebie i Twojej rodziny.

Celine, przykro mi słyszeć o śmierci brata. Wiedz, że modlę się za Was wszystkich. Stracić dwóch członków rodziny to musi ogromnie łamać serce. Niech Bóg da Tobie i Twojej rodzinie dużo miłości i komfortu.

Moje najgłębsze kondolecje. Jednym słowem - trzymaj się. Wiem, co czujesz. Też straciłem kilku członków rodziny w krótkim czasie.

My również wspieramy Celine Dion  w tym trudnym okresie.

 

Zobacz: Nie żyje mąż Celine Dion. Przypominamy wzruszający wywiad z gwiazdą o chorobie męża!

 

Fani wspierają Celine Dion po śmierci męża i brata

Artystka nie jest teraz w najlepszej kondycji

Celine Dion z mężem Rene Angelilem
FOTOLINK

Więcej na temat Celine Dion
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04