Gwiazdy na premierze książki Andrzeja Ballo Anna Jurksztowicz na premierze książki Andrzeja Ballo Anna Korcz na premierze książki Andrzeja Ballo Anna Popek na premierze książki Andrzeja Ballo Lidia Kopania na premierze książki Andrzeja Ballo
Gwiazdy na premierze książki Andrzeja Ballo
Akpa
Jeżowska, Popek, Kopania i inni
1/9
Gwiazdy na premierze książki Andrzeja Ballo
Akpa

Dziś w Warszawie odbyła się premiera książki Andrzeja Ballo. Na spotkaniu promocyjnym pojawiło się kilka znanych i lubianych gwiazd - m.in. Anna Popek, Anna Jurksztowicz, Anna Korcz, Lidia Kopania, Ewa Kuklińska czy Majka Jeżowska.  Każda z pań wyglądała niezwykle skromnie i elegancko. Anna Jurksztowicz zachwala książkę:
 

"Ballo Amoroso –Wiersze z miłości” to dziesiąty jubileuszowy tomik Andrzeja Ballo - poety, prozaika i dramaturga. Pod maską tego szorstkiego i twardego faceta kryje się wielka wrażliwość, czego przejawem jest jego miłosna poezja. Tomik wydało Wydawnictwo Barbelo w niepospolitej, bibliofilskiej wręcz formie. Jest to wiec książka wyjątkowa, ukazująca twórczość poety, którego entuzjastami są też inni twórcy i artyści, tacy jak Michał Urbaniak, Anna Jurksztowicz, Grzegorz Skawiński, Andrzej Saramonowicz, czy Janusz Leon Wiśniewski.


Która z nich wypadła najlepiej?

2/9
Anna Jurksztowicz na premierze książki Andrzeja Ballo
ONS
3/9
Anna Korcz na premierze książki Andrzeja Ballo
Akpa
4/9
Anna Popek na premierze książki Andrzeja Ballo
Akpa
5/9
Lidia Kopania na premierze książki Andrzeja Ballo
Akpa
6/9
Ewa Kuklińska na premierze książki Andrzeja Ballo
Akpa
7/9
Majka Jeżowska na premierze książki Andrzeja Ballo
Akpa
8/9
Michał Urbaniak na premierze książki Andrzeja Ballo
Akpa
9/9
Anna Kobylarz na premierze książki Andrzeja Ballo
ONS