Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
AKPA
Newsy

Celebryci na Warsaw Fashion Weekend

Zobaczcie, kto interesuje się modą!
Warsaw Fashion Weekend uważany jest za ważne święto mody w stolicy. Cóż, nazywanie go "ważnym" jest chyba zbyt przesadzone, niemniej jednak każda modowa inicjatywa jest mile widziana. 

I tym razem gwiazdy postanowiły zobaczyć, co w modzie piszczy. Obok pokazów licznych projektantów, każdy z uczestników mógł zakupić ubrania od projektantów z dużymi zniżkami. Zobaczcie, kto zdecydował się na ubraniowe buszowanie.
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Flesz Fashion Night
Newsy
Gala Flesz Fashion Night
Największe modowe wydarzenie sezonu już 23 września

3 września w Muzeum Narodowym w Warszawie odbędzie się wielka modowa gala Flesz Fashion Night . Tematem przewodnim wieczoru jest Avant GardeN. Podczas wieczoru 10 najlepszych polskich projektantów mody zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje na nadchodzący sezon. Designerzy zaproszeni do udziału: Zień, Paprocki&Brzozowski, Jemioł, Bohoboco, Rosati, Klimas, Przybylski, Łapińska, Baczyńska i LaMania . Oprawę muzyczna wieczoru przygotowała Rebeka. Dodatkową atrakcją wieczoru będzie obecność wyżej wymienionych projektantów wraz z ich muzami, które na gali zaprezentują się w specjalnie na ten wieczór przygotowanych kreacjach haute couture. Flesz Fashion Night to kolejna odsłona projektu modowego, dającego szansę obejrzenia na jednym wybiegu dokonań topowych polskich projektantów mody. Impreza powiązana jest z ukazaniem się na runku nowego, specjalnego wydania dwutygodnika Flesz, w którym prezentujemy przegląd trendów z polskich i światowych wybiegów, najlepsi eksperci polecają w co warto ubrać się w tym sezonie oraz doradzają jakie ubrania najlepiej sprawdzą się dla każdej kobiety . Tylko w tym numerze wyjątkowa sesja zdjęciowa: polscy projektanci i ich muzy, w której wzięły udział: Magda Mielcarz, Weronika Rosati, Edyta Olszówka, Paulina Krupińska, Agnieszka Szulim, Aneta Kręglicka i Kamila Szczawińska. Galę modową Flesz Fashion Night można będzie obejrzeć na żywo w internecie, 23 września od godziny 20.30 na stronie www.fleszstyle.pl/flesz_fashion_night Zaczynamy od relacji z czerwonego dywanu. Beata Sadowska m.in. opowie nam w co ubrały się rodzime ikony stylu oraz zapyta projektantów o ich inspiracje przy tworzeniu kolekcji. Następnie przeniesiemy się do wnętrza muzeum, w którym odbędzie się wielki pokaz mody i koncert Rebeki.

Newsy
OFF Fashion Week Poland już w październiku
Dowiedz się więcej o kolejnej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland

FashionPhilosophy Fashion Week Poland to prawdziwa gratka dla miłośników mody. Ta cykliczna impreza organizowana na wzór światowych Tygodni Mody, takich jak w Nowym Jorku czy Paryżu, umacnia naszą pozycję w dziedzinie designe’u i wspiera młodych projektantów. Co sezon zjeżdżają tu osoby z branży, aby relacjonować wydarzenia z tych pięciu - przepełnionych pokazami i innymi atrakcjami - dni. W ramach łódzkiego fashion weeku w dniach 24-28 października 2012 roku zorganizowana zostanie ciekawa inicjatywa OFF out of Schedule. Jej zadaniem jest przedstawienie nie tylko projektantów awangardowych i nieznanych szerszej publice, ale także promocja młodych, dobrze zapowiadających się talentów. Każda kolekcja oceniana jest również pod względem potencjalnego zainteresowania rynków zachodnich. OFF to platforma przenikania różnych dziedzin sztuki, takich jak fotografia, muzyka, sztuki wizualne czy taniec. To wizytówka polskiej awangardy mody. Zgłoszenia projektantów chętnych do udziału w tym projekcie przyjmowane będą do 20 sierpnia 2012 roku. Mamy nadzieję, że raz jeszcze będziemy mieli okazję podziwiać kolekcje Maldorora , Konrada Parola , Pauliny Plizgi . A wy kogo chcielibyście zobaczyć na OFF'owych pokazach w Łodzi?     fot.: Maciej Skorupa modelka: Ola Chaberek projekt plakatu: Ewelina Rosińska

Młodzi polscy projektanci w Biedronce
ONS
Newsy
Sukienki polskich projektantów do kupienia... w Biedronce!
Dobry pomysł?

W polskim świecie mody mamy dość ustabilizowaną grupę topowych projektantów, którzy od kilku, czasami nawet kilkunastu sezonów, utrzymują się w ścisłej czołówce, a ich nazwiska to już prawdziwe marki. Słusznie czy nie, sporą miarą ich popularności jest medialność i częstotliwość z jak widzimy gwiazdy w ich kreacjach lub tłumy celebrytów na pokazach. Przypomnijmy: Plejada polskich gwiazd na pokazie Paprockiego & Brzozowskiego Coraz więcej jednak jest młodych i zdolnych, którzy z impetem wdzierają się na salony, proponują coś świeżego i nieszablonowego. Rozwój portali społecznościowych i sklepów online pozwolił też początkującym twórcom na zdecydowane poszerzenie zasięgu swojej twórczości i możliwość dotarcia do klienta bez potrzeby otwierania butiku. Teraz naprzeciw potrzebom młodych projektantów wyszła nieoczekiwania... Biedronka, Tak, to nie żart. Okryty wątpliwą sławą dyskont spożywczy poinformował właśnie, że od 16 grudnia rozszerza asortyment sprzedawanych produktów o nowe artykuły odzieżowe. Biedronka będzie sprzedawała sukienki i tuniki zaprojektowane przez czwórkę studentów z łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Zobacz: Krajewscy przeszli samych siebie. Najbardziej ŻENUJĄCY pokaz roku? Sukienki zaprojektowała czwórka laureatów konkursu "Młodzi projektanci dla Biedronki", w którym wzięło udział ponad 150 projektantów. Podobne konkursy mają być rozpisywane cyklicznie. Cały koncept wydaje się groteskowy, ale z drugiej strony to szansa dla młodych. Widzicie tam miejsce dla znanych wam już młodych projektantów? Może doczekamy się tam kreacji takich nazwisk jak Gavel czy Lana Nguyen? Czekamy teraz tylko na to, żeby sukienkę z "biedronkowej" konfekcji założyła któraś z celebrytek. Mamy już swoje typy! Zobacz: MASAKRA modowa Okupnik. W co ona się ubrała na urodziny?!  ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner