Anna Puślecka
ONS.pl

Była dziennikarka "DDTVN" walczy z rakiem. Anna Puślecka wyjeżdża z Polski na leczenie!

Anna Puślecka
ONS.pl

Anna Puślecka walczy z chorobą nowotworową. O tym, że choruje na raka poinformowała wiosną za pomocą mediów społecznościowych. Teraz podjęła ważną decyzję i poinformowała, że wyjeżdża z Polski, aby kontynuować leczenie. Dlaczego była dziennikarka "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się na wyjazd?

Anna Puślecka chce walczyć z rakiem w Szwajcarii

Dziennikarka, jak tylko dowiedziała się o chorobie, natychmiast rozpoczęła leczenie w Polsce. Po strachu związanym z diagnostyką i "morzu wylanych łez" postanowiła walczyć. Jednak najwyraźniej leczenie w kraju nie do końca przebiegało zgodnie z jej planem, bo zdecydowała się na wyjazd do Lozanny. Anna Puślecka przyznała, że nie jest to jej wymarzony kierunek, ale to tam "ponoć najlepiej się leczy ludzi":

#Lausanne – coś się traci, coś się zyskuje ❤ „żarty” z polską służbą zdrowia się skończyły. Szwajcaria to nie jest moja wymarzona „destynacja”, ale tu ponoć najlepiej się leczy ludzi ☀☀☀ #lovemylife #AnnaPuslecka – napisała dziennikarka na Instagramie.

Kiedy Anna Puślecka zachorowała na raka?

W maju na swoim instagramowym koncie dziennikarka poinformowała, że zaczęła walkę z rakiem. Zrobiła to publikując zdjęcie sprzed Centrum Onkologii w Warszawie i pisząc:

Zaczynam bieg po zwycięstwo, po złoto!!! Czyli fashion wkracza na korytarze Centrum Onkologii i na pewno nie będzie to miejsce w I rzędzie na pokazie… Pozwalam sobie na ten niewybredny żart, bo dotyczy on MNIE. Diagnozę już mam, zaczęłam leczenie. Ktoś zapyta: czy ONA się nie badała??? Odpowiem: owszem, badała się. Ale “franca” którą mam była niewykrywalna nawet przez badanie powszechnie uznawane za bardzo dokładne. Strach, miesiące diagnostyki, niepewność i morze wylanych łez. Ale teraz z tym wszystkim koniec, nie czas na łzy. Jest plan do wykonania, projekt pod hasłem “wyleczyć się i zapomnieć” – szczerze wyznała wtedy Anna Puślecka. 

Wyjaśniła też, że badała się regularnie, ale niestety nie wszystkie zmiany są wykrywalne w tradycyjnym badaniu. Mamy nadzieję, że leczenie w Szwajcarii przyniesie rezultaty i dziennikarka będzie mogła pochwalić się zwycięstwem nad chorobą!

Zobacz takżeNowy trend na salonach: Podchodzą panie doktor i zapraszają, żeby sobie coś zrobić w gabinecie

 Anna Puślecka mimo choroby stara się żyć tak, jak dotychczas.

Anna Puślecka walczy z chorobą
Instagram

 

Więcej na temat Anna Puślecka
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08