Dorota Szelągowska o związku

Burza pod ostatnim wpisem Doroty Szelągowskiej. "Słabe oszukiwanie widza" napisała internautka. Gwiazda TVN odpowiedziała! 

Dorota Szelągowska o związku

Dorota Szalągowska pokazała na Instagramie, jak zmienił się dom jednej z uczestniczek programu "Totalne remonty Szelągowskiej", a pod jej wpisem na Instagramie zawrzało! Jedna z internautek skomentowała ostatni odcinek nowego programu prowadzonego przez gwiazdę TVN, a przy okazji sugerowała, że kobieta, której dom został wyremontowy wystąpiła wcześniej w innym telewizyjnym show. O co chodzi?

Dorota Szelągowska odpowiada na zarzuty internautów

W jesiennej ramóce TVN pojawiła się nowość, program "Totalne remonty Szelągowskiej". W ostatnim odcinku widzowie mogli zobaczyć, jak Dorota Szelągowska i jej ekipa wyremontowała dom 56-letniej Marzeny z Nowej Wsi. Efekt był zachwycający, ale jedna z internautek zaczęła sugerować, że kobieta z programu już wcześniej wystąpiła w innym  telewizyjnym formacie, a w nim prezentowała całkiem inny dom. 

Piekny projekt 🔥 robota szacun 👌👏👍zastanawia mnie tylko jak to mozliwe, ze pani ktora kiedys wystapila w programie “ kto tu mieszka “ posiadajac przecudny dom urzadzony w bardzo retro stylu, z przepieknymi antukami, nagle znajduje sie w Nowej Wsi w ruderze ???? Serio ?? To akurat slabe oszukiwanie widza 😏😏- napisała jedna z internautek.

- nie jest to prawdą, proszę nie rzucać ohydnych fałszywych informacji, to jest jak trucizna która zatruwa- odpowiedziała stanowczo Dorota Szelągowska. rozumiem, że pani wstyd. Następnym razem proszę się po prostu zastanowić, zanim pani coś napisze- dodała w kolejnym komentarzu. 

W komentarzach pojawił się również inny wpis, na który gwiazda TVN postanowiła odpowiedzieć!

ja kiedyś widziałam w mieszkaniu, który Pani Dorota wyremontowala biednej dziewczynie, co od miasta dostała, jakoś tak...inny program. Jakiś kulinarno randkowy. Tytuł programu mi uciekł. Oczywiście ktoś inny był wtedy był mieszkańcem tego mieszkania. Także dziwne..- skomentowała kolejna internautka.

to zostało już dawno wyjaśnione - Ania wypożyczyła mieszkanie z domowych rewolucji do programu tvnstyle - tam w miłości od kuchni, nagle rozchorował się uczestnik i musieli na szybko „łatać” - wyraziłam też wtedy swoje zdanie na ten temat - odpowiedziała Dorota Szelągowska.

Dorota Szelągowska ucięła wszelkie spekulacje na temat swoich programów i odpowiedziała na oskarżenia internautów. 

Oglądaliście ostatni odcinek "Totalnych metamorfoz Szelągowskiej"?

Zobacz także: "W czasie pandemii Antek całkowicie przejmował opiekę nad Wandą" - syn Doroty Szelągowskiej jest dla niej największym wsparciem! 

Dorota Szelągowska pokazała, jak zmienił się dom ostatniej uczestniczki programu "Totalne metamorfozy Szelągowskiej".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@totalneremontyszelagowskiej Ucałowania dla całej rodziny Klepadło 😘😘😘

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Gwiazda TVN bardzo stanowczo odpowiedziała na zarzutu internautów.

Dorota Szelągowska o maturze syna

 

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56