adriana_lima
East News

Adriana Lima, Miranda Kerr i Irina Shayk zdradzają sekret swoich pięknych sylwetek!

adriana_lima
East News

Lubisz ćwiczyć i dążysz do perfekcyjnej figury? Czy jednak nie zapomniałaś o jednej, ważnej rzeczy…? Często gdy trenujemy skupiamy się głównie na brzuchu, nogach czy pośladkach, a pomijamy ramiona. Niektóre panie niesłusznie się boją, że od ćwiczenia rąk wyrosną im męskie bicepsy i przestaną być kobiece. Wystarczy jednak popatrzeć na modelki, by zauważyć, że wyrzeźbione ramiona są naprawdę seksowne! Jaki jest sposób Mirandy Kerr, Adriany Limy i Irina Shayk na piękne bicepsy?   

Miranda Kerr

miranda_kerr
East News

Miranda Kerr uwielbia trenować na macie z hantlami. To właśnie wielokrotne podnoszenie małych ciężarów sprawia, ze jej ramiona równocześnie są smukłe, ale i umięśnione! Często do swojego treningu włącza również elementy pilatesu oraz ćwiczenia na dużej piłce, które poprawiają jej koordynację ruchową i wysmuklają mięśnie.   

Adriana Lima

adriana_lima
East News

Adriana Lima to najbardziej znana miłośniczka boksu. Jak sama twierdzi to właśnie boksowanie jest odpowiedzialne za jej rewelacyjną figurę! Trening w rękawicach jest doskonały do wyrzeźbienia nie tylko ramion, ale i całego ciała. Podczas treningu zadaje się mnóstwo ciosów i jest się cały czas w ruchu. Dzięki temu równocześnie spala się tłuszcz i buduje masę mięśniową. Kto nie wierzy, niech popatrzy na Adrianę i jej smukłe bicepsy:)
 

Irina Shayk

irina-shayk
East News

Irina Shayk ma jedno z najpiękniejszych ciał w show-biznesie. Jaki jest jej sekret? To kombinacja zdrowej diety i … jogi! Wbrew pozorom praktykowanie jogi to nie tylko przyjemne rozciąganie, ale i ciężka praca. Znajduje się wiele pozycji, które wymagają od nas równowagi i silnych mięśni. Joga wzmacnia szczególnie ramiona, ponieważ wiele ćwiczeń opiera się głównie na nich np. deska, pies z głową do dołu czy pozycja kruka.

Jak wyrzeźbić ramiona?

Dbanie o siebie i swoje ciało to praca modelek. Jednak nie każdy z nas ma czas na wielogodzinne ćwiczenia. Czasami mimo częstych treningów na siłowni, nasza sylwetka nadal nie wygląda tak jakbyśmy chcieli. Czy to oznacza, że musisz pożegnać się z piękną i zgrabną figurą? Na szczęście, nie! Wystarczy, że wypróbujesz BTL EMSCULPT, czyli pierwszą na rynku maszynę, która w nieinwazyjny sposób wykonuje lifting pośladków, zwiększa ich jędrność i umięśnienie, a także wyszczupla talię i rzeźbi brzuch. To rozwiązanie pokochali ludzie, którzy dążą do szczupłej, ale wysportowanej sylwetki. Ale to nie wszystko! Teraz EMSCULPT zajmie się również twoimi ramionami oraz łydkami. Nowe aplikatory EMSCULPT zostały stworzone z myślą o wysmukleniu i wyrzeźbieniu pięknych, kobiecych bicepsów, tricepsów oraz łydek. Od dzisiaj problem nieestetycznych „pelikanów” przestaje istnieć!

btl
Mat.prasowe

Jak to działa? W trakcie jednego zabiegu zastosowana w urządzeniu energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Taki trening jest nieosiągalny w trakcie wykonywanych samodzielnie ćwiczeń fizycznych, nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższe trwanie poszczególnych skurczów. W efekcie tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu, dlatego pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni, co powoduje, że są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

btl
Mat.prasowe

Jak wygląda zabieg? Jest bardzo przyjemny, ponieważ leżysz i relaksujesz się, a w tym czasie twoje mięśnie intensywnie pracują. Brzmi jak bajka, prawda? Ale to prawda! Co więcej, cała sesja trwa tylko 20 minut, dlatego możesz wykonać go w przerwie na obiad. Zabieg należy powtórzyć co najmniej 4 razy w odstępie 2-3 dni. Kiedy zobaczysz pierwsze efekty? Po ok. 2 tygodniach od zabiegu.

Od dzisiaj piękne ramiona są dosłownie na wyciągnięcie twojej ręki!

 

Artykuł powstał z udziałem marki BTL

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08