East News

"BrzydUla": Julia Kamińska pokazała swoją serialową rodzinę. Tak będą wyglądały dzieci Uli Cieplak

East News

Julia Kamińska pokazała zdjęcia z planu kontynuacji "BrzydUli". Przy okazji zdradziła, że Ula Cieplak została mamą trójki dzieci. Jak będą wyglądać jej serialowe pociechy? Najmłodszy już teraz skradł serca internautów! 

Zobacz także: Mamy zwiastun nowej "BrzydUli"! Myśleliście, że Ula Cieplak będzie żyła jak w bajce?! Możecie się bardzo zaskoczyć

"BrzydUla 2": Tak będą wyglądać dzieci Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego

Okazuje się, że życie Uli Cieplak znowu nie będzie jej rozpieszczać, a sielanka, którą zapowiadał ostatni odcinek "BrzydUli" emitowanej kilka lat temu, zmieniła się w szarą rzeczywistość. "BrzydUla" została  mamą i nie pracuje już w modowym imperium męża, w którym rozwijała swoją zawodową karierę. To właśnie tam przeszła niesamowitą metamorfozę zmieniając się z "brzydkiego kaczątka" w królową piękności. 

W kontynuacji "BrzydUli", którą zobaczymy na antenie TVN7 już od 5 października, Ula Cieplak będzie spełniała się jako mama. Wrażliwa Ula znowu zapomni o sobie, w pełni poświęcając się wychowaniu maluchów. Zaniedbanej Uli nie rozpozna nawet sama Violetta, co widzowie mają okazje zobaczyć w zwiastunie. 

Jak wyglądają serialowe dzieci"BrzydUli"? Julia Kamińska pokazała kilka szczegółów w domu Uli i Marka. Widać tam przepiękne rodzinne zdjęcie, na którym widać dwoje starszych pociech. Jednak zdecydowaną uwagę fanów przykuł jej najmłodszy synek. Tylko spójrzcie jaki z niego słodziak! 

Zobacz także: Fanki zasmucone zdjęciem nowej "BrzydUli"! "Czemu promujecie stereotyp?" Kamińska odpowiedziała

Julia Kamińska pokazała jak będzie wyglądała rodzina Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego z "BrzydUli". Okazuje się, że główni bohaterowie doczekali się aż trójki dzieci! Oto jak będą wyglądały: 

Tak będzie wyglądała rodzina Uli Cieplak w serialu "Brzydula 2"
Instagram

Serialowa Ula Cieplak znowu będzie musiała zmierzyć się z odtrąceniem. Wychowując dzieci, poświęciła im cały swój czas, jednocześnie zaniedbując siebie. Czy będzie musiała ponownie walczyć o szacunek oraz uwagę swojego męża? 

East News

 

Więcej na temat Julia Kamińska Brzydula
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48