Zmiany w obsadzie serialu "Brzydula 2". Kto wcieli się w rolę Beatki Cieplak?
East News

"Brzydula 2": Zdecydowano się na zmianę w obsadzie. Kogo jednak nie zobaczymy w kontynuacji przygód Uli Cieplak? 

Zmiany w obsadzie serialu "Brzydula 2". Kto wcieli się w rolę Beatki Cieplak?
East News

"BrzydUla" to jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów w jesiennej ramówce! W kontynuacji losów Uli Cieplak pojawią się ukochani przez Polaków przed dwunastu laty bohaterowie. Jednak nie wszyscy zagrają w nowej produkcji! Okazuje się, że nastąpiły zmiany w obsadzie. Kalina Janusiak nie wcieli się już w rolę Beatki Cieplak, młodszej siostry tytułowej "BrzydUli". Zastąpi ją 20-letnia aktorka, którą na pewno kojarzycie z kilku nowych produkcji! 

Zobacz także: "BrzydUla 2". Tak będzie wyglądała Paulina Febo! Maja Hirsch pokazała ogromną metamorfozę

Zmiana w obsadzie serialu "Brzydula 2". Kto wcieli się w rolę Beaty Cieplak, siostry Uli? 

Wiadomo, kto zastąpi Kalinę Janusiak w roli Beatki Cieplak. Będzie to 20-letnia aktorka Nel Kaczmarek, którą widzowie i miłośnicy kina mogą kojarzyć z jakich produkcji jak "1800 gramów" czy seriali "Motyw", " W rytmie serca", "Storyline" czy "Rojst". O tym, że wcieli się w Beatkę z "Brzyduli" poinformowała na swoim Instagramie: 

Cześć! Jestem Cieplak, Beatka Cieplak. Widzimy się w październiku w @brzydula.tvn ✌🏻😘🎬

Młoda aktorka nie ukrywa, że boi się porównań do swojej poprzedniczki, która podbiła serca Polaków 12 lat temu. Wygląda również na to, że młodsza siostra Uli wyrośnie na niezłą buntowniczkę, która namiesza w życiu grzecznej, uczciwej i uporządkowanej Uli. 

Boję się porównań, to nie jest łatwe zadanie, ale cieszę się, bo lubię wyzwania! Mam nadzieję, że podołam, a fani polubią nowy, zbuntowany image Beatki, bo taka właśnie będzie. Beatka pokaże pazury i będzie miała wiele barwnych historii, jednak na razie nie mogę zdradzić szczegółów. Jeśli chodzi o obsadę, to wcześniej miałam już okazję pracować z Filipem Bobkiem, bo spotkaliśmy się na planie serialu "W rytmie serca". Z Julią Kamińską poznałyśmy się dopiero kilka dni temu i myślę, że już się polubiłyśmy, nasze postacie dobrze ze sobą pracują i fajnie dopełniamy się energetycznie. Julia pewnie myśli podobnie - powiedziała w rozmowie z Plejadą. 

Jesteście ciekawi, co wydarzy się w kontynuacji "Brzyduli"?

Zobacz także: Gwiazda "Rancza" wystąpi w "BrzydUli"! Znów zagra prostą, biedną kobietę!

Pojawiły się zmiany w obsadzie "BrzydUli". W roli Beatki Cieplak nie zobaczymy już Kaliny Janusiak. Wiadomo, kto ją zastąpi. 

Zmiany w obsadzie serialu "Brzydula 2". Kto wcieli się w rolę Beatki Cieplak?
East News

W "Brzyduli 2" w rolę Beatki wcieli się Nel Kaczmarek. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nel Julia Kaczmarek (@nel.kaczmarek)

 

Więcej na temat Brzydula
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54