Zagraniczne media zachwycone Natalią Szroeder

Media na Wyspach zachwycone występem Natalii Szroeder w "TTBZ"

Zagraniczne media zachwycone Natalią Szroeder

Natalia Szroeder zachwyciła zagraniczne media! Okazuje się, że występem piosenkarki z ostatniego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zachwycali się nie tylko jurorzy, którzy wytypowali ją jako zwyciężczynię odcinka. Talent Polki docenił również serwis popularny na Wielkiej Brytanii mirror.co.uk, który jest pod ogromnym wrażeniem jej interpretacji słynnej piosenki Whitney Houston "I Have Nothing".  

- To było najlepsze wykonanie w dzisiejszym programie - cytowali brytyjscy dziennikarze zachwyty jurorów po występie Natalii.

To nie pierwszy raz, kiedy zagraniczne media zwracają uwagę na wokalistki z polskiej sceny muzycznej. Jakiś czas temu ten sam serwis zachwycił się Kają Paschalską, która również wzięła udział w show Polsatu "TTBZ". Po tym jak Paschalska zaspiewała utwór Beyonce "Single Ladies" dziennikarze okrzyknęli ją "polską odpowiedzią na Beyonce".
Przypomnijmy sobie jak Natalia Szroeder poradziła sobie z wielkim hitem Whitney Houston. To właśnie dzięki temu występowi Natalią zachwycają się teraz wszyscy:

Zobacz również: Kolejne fantastyczne metamorfozy w "TTBZ". W kogo wcieli się uczestnicy? ZDJĘCIA

 

Natalia Szroeder jako Whitney Houston

Natalia Szroeder

 

Więcej na temat Natalia Szroeder
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43