Chloe Moretz nowa dziewczyna Brooklyna Beckhama
Chloe Moretz nowa dziewczyna Brooklyna Beckhama

Dziewczyna syna Beckhamów pierwszy raz o ich związku. Brooklyn będzie zadowolony

Chloe Moretz nowa dziewczyna Brooklyna Beckhama
Chloe Moretz nowa dziewczyna Brooklyna Beckhama

Doczekaliśmy czasów, w których pociechy gwiazd, niegdyś słodkie bobasy spoglądające na nas z okładek magazynów, dziś są już pełnoprawnymi nastolatkami, którzy w pełni korzystają z fantastycznego życia zapewnionego im przez sławnych rodziców. Amerykańskie media od kilku tygodni plotkowały m.in. o związku syna Beckhamów, Brooklyna. Chłopak miał związać się z popularną młodą aktorką. Przypomnijmy: Syn Beckhamów ma pierwszą dziewczynę. To śliczna młoda aktorka

Internauci mieli początkowo wątpliwości, czy doniesienia tabloidów są prawdziwe - w końcu nastolatkom nie zrobiono wspólnego zdjęcia, a cała historia mogła wydawać się mało prawdopodobna. Zweryfikować te informacje postanowili redaktorzy magazynu Company, przeprowadzając wywiad z Chloe Grace Moretz. Aktorka opowiedziała im o tym, jak doszło do pierwszego spotkania z Brooklynem, nie szczędząc mu przy tym komplementów.
 

Jeździliśmy na desce w tym samym miejscu, tam się poznaliśmy i od tamtej pory jakoś tak się złożyło, że trzymamy się razem. Kto jest lepszym skejterem? Nie wiem! On ma krótszą deskę, ja wolę bardziej longboard. Brooklyn lubi ryzykować, jak typowy facet, popisywać się przed ludźmi i machać. Ja jestem z kolei bardziej zachowawcza - nie chce nic złamać - wyznała.


Chloe nie chciała potwierdzić, czy jej relacja z Brooklynem to już oficjalnie związek, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już niebawem Hollywood może doczekać się nowej ulubionej pary.

Zobacz: Victoria pokazała pierwszy raz zdjęcia ze ślubu z Davidem. Co to była za uroczystość!

Brooklyn Beckham ma dziewczynę

Chloe Moretz


Rodzina Beckhamów na lotnisku:

Więcej na temat Chloe Moretz Brooklyn Beckham
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39