Joanna Brodzik wspiera chorych na autyzm
Newsy

Brodzik przypomniała o sobie

Co takiego zrobiła?

Joanna Brodzik to osoba, która jak tylko może bierze udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Ostatnio aktorka ponownie podjęła współpracę z fundacją SYNAPSIS zajmującą się chorymi na autyzm.

- Już kolejny raz współpracuję z SYNAPSIS i bardzo się cieszę, że mogę choć trochę pomóc podopiecznym fundacji. Pracownia Rzeczy Różnych to wspaniała inicjatywa, a przedmioty wytwarzane przez osoby z autyzmem są po prostu przepiękne. Wybieranie naczyń ceramicznych do charytatywnej kampanii sprzedażowej Westwing było dla mnie prawdziwą przyjemnością. – powiedziała Joanna Brodzik.

1 października rozpoczęła się czterodniowa akcja pod nazwą „Wybór Joanny Brodzik na Westwing”. Jest to charytatywna kampania sprzedażowa naczyń ceramicznych wykonanych przez podopiecznych fundacji . Selekcji kolorowej ceramiki dokonała sama Brodzik, która również podpisała wszystkie wybrane rzeczy.

 
Joanna Brodzik i Westwing dla SYNAPSIS_3.JPG
Newsy
Joanna Brodzik w kampanii na rzecz osób z autyzmem
Dowiedz się więcej o tej akcji

  1 października rozpoczęła się czterodniowa charytatywna kampania sprzedażowa na rzecz osób z autyzmem , podopiecznych fundacji SYNAPSIS. W kampanii dostępna będzie ceramika przygotowana przez dorosłe osoby z autyzmem, pracujące w ośrodku terapii pracą - Pracownia Rzeczy Różnych w Wilczej Górze pod Warszawą. Wyboru naczyń do kampanii dokonała Joanna Brodzik, a cały dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji. Już kolejny raz współpracuję z SYNAPSIS i bardzo się cieszę, że mogę choć trochę pomóc podopiecznym fundacji. Pracownia Rzeczy Różnych to wspaniała inicjatywa, a przedmioty wytwarzane przez osoby z autyzmem są po prostu przepiękne. Wybieranie naczyń ceramicznych do charytatywnej kampanii sprzedażowej Westwing było dla mnie prawdziwą przyjemnością. – powiedziała Joanna Brodzik Oto zdjęcia i video z kampanii charytatywnej z udziałem polskiej aktorki:

Joanna Brodzik, Mikołaj Roznerski, Ewa Drzyzga
ONS
Newsy
2551 zł trzeba zapłacić za kolację z Joanną Brodzik! Zgadniecie, ile kosztuje wieczór z Małgorzatą Kożuchowską?
2551 zł trzeba zapłacić za kolację z Joanną Brodzik! Zgadniecie, ile kosztuje wieczór z Małgorzatą Kożuchowską?

2551 zł za kolację z Joanną Brodzik ! i dokładnie tyle samo za wieczór z Małgorzatą Kożuchowską? Nie jest to kwota, którą możecie się "wkupić w łaski" gwiazd. Gwiazdy same wystawiły kolacje z sobą na licytacje! To niepowtarzalna możliwość dla wszystkich wielbicieli polskiego show-biznesu! Dzięki fundacji "Mam marzenie" można spędzić miły wieczór i zjeść kolację w towarzystwie swojej ulubionej gwiazdy! Na stronie charytatywni.allegro.pl właśnie trwają licytacje spotkań ze znanymi osobami. Ostatnio liderkami był Joanna Brodzik i Małgorzata Kożuchowska. Za nim Magda Gessler - jej fan chce zapłacić 1325 zł za kolację. Potem Marcin Prokop, Ewa Wachowicz, Ewa Drzyzga , Ania Karczmarczyk, Mikołaj Roznerski . Wieczór z nimi to koszt ok. 1000 zł. To jednak nie wszystkie propozycje. Wśród gwiazd, biorących udział w akcji znaleźli się m.in. Dawid Kwiatkowski, Magda Steczkowska, Monika Kuszyńska, Daria Widawska i wiele innych! Pieniądze zostaną przeznaczone na realizację marzeń podopiecznych Fundacji. Licytacja potrwa jeszcze 6 dni!  A wy ile zapłacilibyście za kolację ze swoim idolem?   Zobacz też: Mikołaj Roznerski zazdrosny o partnera Marceliny Zawadzkiej? WIDEO   Joanna Brodzik   Mikołaj Roznerski   Ewa Drzyzga

Joanna Brodzik zastąpiła Annę Przybylską w reklamie farby do włosów
ONS
Newsy
Joanna Brodzik zastąpiła Annę Przybylską w reklamie farb do włosów. Dobry wybór?
Joanna Brodzik zastąpiła Annę Przybylską w reklamie farb do włosów. Dobry wybór?

Joanna Brodzik znowu będzie twarzą marki Garnier. Aktorka, która ostatnio w towarzystwie Pawła Wilczaka reklamowała sieć Plus GSM , będzie teraz promować farby do włosów. To już drugi raz kiedy będziemy mogli zobaczyć Joannę Brodzik w tej roli - gwiazda już dziesięć lat temu współpracowała z kosmetycznym gigantem. O swoim powrocie poinformowała sama Joanna Brodzik . Aktorka w spocie marki przyznała, że ponownie została jej ambasadorką. Co jeszcze powiedziała? W ciągu ostatnich paru lat wiele zmieniło się w moim życiu. To był naprawdę intensywny czas. Wzięłam udział w kilku fascynujących projektach. Zagrałam w paru filmach, serialach. Wróciłam do teatru. No ale przede wszystkim zostałam mamą. Wiele się zmieniło, ale są pewne dobre historie, które lubią się powtarzać. Dlatego tak bardzo, bardzo się cieszę, że Garnier i ja wracamy do współpracy - przyznała aktorka. Jak zauważył Super Express marka dość długo zwlekała z zatrudnieniem gwiazdy, która zastąpiłaby poprzednią ambasadorkę, Annę Przybylską . To właśnie aktorka, która zmarła w 2014 roku , przez ponad rok reklamowała farby do włosów Garnier.   Zobacz także: Joanna Brodzik przefarbowała włosy na "chłodny" blond. Jak teraz wygląda?   Joanna Brodzik będzie reklamować farby do włosów. Poprzednią ambasadorką marki była Anna Przybylska.

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner