Britney Spears i David Lucado zerwali ze sobą
ONS
Newsy

Britney znów ma powody do smutku. Tym razem nie chodzi o jej karierę

Księżniczka popu ma wielkiego pecha

Życie prywatne Britney Spears dla zagranicznych mediów jest o wiele ciekawsze niż jej dokonania muzyczne. U artystki niezmiennie od kilkunastu lat dużo się dzieje. Najbardziej interesującym tematem od dłuższego czasu jest jej dieta. Spears została niedawno przyłapana podczas spaceru, gdzie nie wyglądała najlepiej. Jednak ostatnim zdjęciem na Instagramie udowodniła, że jest w doskonałej formie. Przypomnijmy: Britney Spears mocno schudła. To efekt morderczych treningów czy Photoshopa?

Jednak Britney mogła robić tylko dobrą minę do złej gry. Dziś amerykańskie media huczą od plotek, że księżniczka popu rozstała się ze swoim partnerem, Davidem Lucado, który pełnił również obowiązki jej ochroniarza. Nieznane są przyczyny ich zerwania, a wszyscy oczekują na oficjalne oświadczenie. Tym czasem wokalistka skupia się na opiece nad swoimi synami. Spears ma już na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa, niestety pech wydaje się jej towarzyszyć cały czas. 

Mamy nadzieję, że wkrótce jej życie uczuciowe się ułoży. 

Zobacz: Britney Spears ma spory problem. Tancerka podała ją do sądu
 

Britney spotkała się z wielką miłością sprzed lat na gali: 

Britney Spears na Instagramie
Instagram/britneyspears
Newsy
40-letnia Britney Spears w końcu będzie wolna? Jej ojciec zrezygnował z kurateli 
Ojciec Britney Spears złożył wniosek do sądu o zrzeszenie się kurateli nad córką. Co zmusiło go do tej decyzji? Zobaczcie jego uzasadnienie.

Britney Spears od lat walczyła o uwolnienie się spod kurateli ojca, ale bezskutecznie. Jamie Spears uzyskał pełną kontrolę nad córką w 2008 roku, kiedy zaczęła zmagać się z problemami psychicznymi, straciła opiekę nad swoimi dziećmi, a paparazzi nie dawali jej spokoju. Wygląda na to, że po latach batalii sądowych, Jamie Spears w końcu odpuścił! Skąd ta zmiana decyzji? Zobacz także :  Doda chciałaby pomóc Britney Spears! "Gdybym tam mieszkała..." Britney Spears uwolni się spod kurateli ojca? Britney Spears w czerwcu po raz pierwszy zeznawała przed sądem w Los Angeles. Jej słowa poruszyły świat! Wyznała, że ojciec nie pozwalał jej zajść w ciążę i musiała przyjmować środki antykoncepcyjne. Twierdziła też, że Jamie Spears zmuszał ją do pracy nawet z 40-stopniową gorączką. Zeznania wokalistki poparła jej mama, Lynne Spears i tymczasowa kuratorka, Jodi Montgomery. Zobacz także :  Siostra Britney Spears przerywa milczenie! "Nie jestem jak moja rodzina". Co mówi o Britney? Britney Spears, która w grudniu tego roku skończy 40 lat, w końcu dopięła swego. Jamie Spears, który przez 13 lat kontrolował życie i pieniądze Britney, we wtorek (7 sierpnia) złożył dokumenty sądowe, by zakończyć sądową opiekę nad córką. Stacja CNN dotarła do dokumentów złożonych w sądzie w Los Angeles, w których Jamie Spears uzasadnia swoją decyzję: Ostatnie wydarzenia związane z kuratelą zmuszają do rozważenia, czy okoliczności zmieniły się na tyle, że podstawy do jej istnienia mogą już nie istnieć (...). Pan Spears wielokrotnie powtarzał, że chce tylko tego, co najlepsze dla swojej córki. Jeśli pani Spears chce zakończyć konserwatorium i wierzy, że poradzi sobie z własnym życiem, pan Spears uważa, że...

Britney Spears zbliżenie
Instagram
Newsy
Britney Spears przerywa milczenie! Gwiazda muzyki pop po raz pierwszy od dawna pisze do fanów
Britney Spears po raz pierwszy od dawna zabrała publicznie głos. Czy jej najnowszy wpis świadczy o tym, że wokalistka ma się już lepiej?

Britney Spears przerywa milczenie. Księżniczka popu opublikowała wpis na Twitterze, dając dużo do myślenia swoim fanom. Co się zmieniło w jej życiu? O konflikcie Britney z ojcem mówi się od dawna, ona sama nie ukrywa, że stara się wyjść spod opieki prawnej ojca, który od 2008 roku kieruje jej życiem i finansami pod pretekstem fatalnego zdrowia psychicznego artystki.   W listopadzie 2020 roku Britney znów przegrała walkę w sądzie o przywrócenie jej praw o samodecydowaniu. Decyzja sądu wstrząsnęła wówczas fanami. Britney od niedawna znów jest na językach wszystkich z powodu premiery dokumentu o niej samej "Framing Britney Spears". Film opisuje naprawdę dramatyczne życie artystki, która żyła w toksycznych związkach, przeżywała gigantyczną medialną nagonkę oraz działała pod wpływem apodyktycznego ojca.  Po filmie pojawiło się mnóstwo słów wsparcia, a w sieci znów pojawiają się hasztagi #freebritney i #WeAreSorryBritney. Tymczasem sama artystka zaskoczyła Twittem, który umieściła na swojej tablicy, pod dość długiej przerwie.  Britney Spears zabrała głos: "Każda osoba ma swoją historię" Artystka po dość długim milczeniu, umieściła na swoim Twitterze krótki wpis, w którym wspomina swój ostatni występ na scenie z 2018 podczas balu noworocznego Rockin 'Eve 2018, wykonywała wówczas kultowy utwór "Toxic": Nie mogę uwierzyć, że ten występ "Toxic" jest sprzed trzech lat! Zawsze będę kochać występy na scenie. Teraz jednak uczę się być normalną osobą. Zawsze będę cieszyć się drobnostkami codziennego życia - napisała.  Britney Spears otrzymała mnóstwo komentarzy od fanów, którzy wysyłali jej słowa wsparcia, albo komentowali swoje wrażenia po głośnym...

Britney Spears na Instagramie
Instagram/britneyspears
Newsy
Britney Spears jest wolna! Po 13 latach została zwolniona z kurateli
Piosenkarka od 2008 roku była ubezwłasnowolniona. Dziś Britney Spear znowu może sama o sobie decydować! Jak komentuje to gwiazda?

Wielka radość w domu Britney Spears. Artystka po ponad dwóch latach walki osięgnęła sukces i pozbyła się nadzoru nad życiem prywatnym i zawodowym. To już koniec kurateli dla Britney Spears! Piosenkarka, która odzyskała wolność, nie ukrywa swojego szczęścia i publikuje w sieci wpis, w którym komentuje przełomową dla niej decyzję. Sprawdźcie, co napisała Britney Spears! Koniec kurateli Britney Spears Britney Spears została ubezwłasnowolniona w 2008 roku, wtedy też jej ojciec, Jamie Spears, uzyskał pełną kontrolę nad jej życiem. Jamie Spears sprawował kuratelę przez 13 lat, jednak już od ponad dwóch lat Britney walczyła w sądzie, żeby uwolnić się od ojca, który- jak mówiła- nie pozwalał jej zajść w ciążę i zmuszał ją do pracy nawet gdy miała wysoką gorączkę. W czerwcu Britney Spears zeznawała przed sądem,a jej słowa poruszyły cały świat. Kilka tygodni później Jamie Spears zrezygnował z sądowej opieki nad córką. Teraz okazuje się,że Britney Spears została całkowicie zwolniona z kurateli! Zobacz także:  Doda chciałaby pomóc Britney Spears! "Gdybym tam mieszkała..." Jak donoszą zagraniczne media sąd zdecydował, że po 13 latach Britney Spears znów będzie mogła sama decyzować o swoim życiu!  Z dniem dzisiejszym kuratela osoby i majątku Britney Jean Spears zostaje zakończona- ogłosiła sędzia Brenda Penny.  Zobacz także:   Siostra Britney Spears przerywa milczenie! "Nie jestem jak moja rodzina". Co mówi o Britney? Decyzję sądu skomentowała szczęśliwa i wolna Britney Spears. Zobaczcie, co napisała we wpisie opublikowanym na Twitterze: Dobry Boże, kocham moich fanów. Myślę, że będę płakać do końca dnia. Najlepszy dzień w życiu. Chwała Panu. Czy mogę dostać...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner