Brigitte Macron
East News

Brigitte Macron obrażona przez uczniów. To było naprawdę niesmaczne!

Brigitte Macron
East News

Brigitte Macron została obrażona w jednym z francuskich liceum?! Do tego skandalu miało dojść podczas odwiedzin Macron w szkole w Dijon. Według relacji pracowników szkoły, uczniowie mieli krzyczeć do pierwszej damy:

Brigitte, chcemy się z tobą ożenić! - krzyczeli uczniowie liceum.

Ale to nie koniec! Brigitte Macron usłyszała również, że wiek nie ma znaczenia, dlatego bez problemu może wyjść za mąż za licealistę. To co mówili uczniowie - to aluzje do związku Brigitte z Emmanuelem Macronem. W ich małżeństwie różnica wieku wynosi aż 25 lat, co budzi dużo kontrowersji.

 

Zobacz też: Brigitte Macron zna prostą sztuczkę, dzięki której zawsze wygląda młodziej. Zobaczcie jej najnowszą kreację!

 

Brigitte Macron uciekła ze szkoły!

Jak Brigitte zareagowała na zaczepki uczniów? Jak podają francuskie media, Macron w nerwach opuściła szkołę, a uczniowie zostali wyprowadzeni z sali. Dyrektor szkoły zdecydował, że ukarze uczniów za to zachowanie, ale z drugiej strony stwierdził, że trochę ich rozumie - jego zdaniem "wiek rządzi się swoimi prawami".

 

Koniecznie sprawdź: SKÓRZANE SPODNIE SĄ TYLKO DLA NASTOLATEK? BRIGITTE MACRON DOWODZI, ŻE MOŻNA NOSIĆ JE W KAŻDYM WIEKU

 

Jak Briggite Macron i Emmanuel Macron się poznali?

Przypomnijmy, Brigitte Macron i Emmanuel Macron poznali się jeszcze w liceum w Amiens. Piętnastoletni Emmanuel Macron był uczniem czterdziestoletniej wówczas Brigitte Trogneux, nauczycielki literatury francuskiej, mężatki, matki trójki dzieci. Rok później napisali sztukę teatralną - to ich bardzo zbliżyło, a ich relacja nauczyciel-uczeń zmieniła się... w romans! W 2007 roku para wzięła ślub.

 

Czy uczniowie przesadzili?

Brigitte Macron
ONS

 

Zobacz też: Nie księżna Kate i nie Melania Trump. To styl Pierwszej Damy Francji zaskakuje najbardziej

 

Jak zachowalibyście się na miejscu Brigitte?

Brigitte Macron w Chinach
East News

Więcej na temat Brigitte Macron
Przeładuj

Przyjaciółki: Ostra wymiana zdań u Strzeleckich! Zobaczcie fragment nowego odcinka serialu!

zobacz 00:50