Zuza i Igor, brat Jaśka, w Przyjaciółkach Zuza i brat Jaśka w Przyjaciółkach Zuza, Jasiek na randce w 14. sezonie Przyjaciółek Zuza na kacu w 14. sezonie "Przyjaciółek"
Zuza z Przyjaciółek smutna
Mat. prasowe

Ruszył 14. sezon "Przyjaciółek" i wszystko wskazuje na to, że będzie to najbardziej emocjonująca seria w historii polsatowskiej produkcji. Już pierwszy odcinek okazał się prawdziwym wyciskaczem łez, gdy w pierwszych scenach wyszło na jaw, że w katastrofie lotniczej zginął jeden z synów Anki - Franek. Co będzie dalej? Okazuje się, że producenci nie pozwolą nam odetchnąć i szykują kolejne sceny, które wbiją nas w fotele. Właśnie wyszło na jaw, ze w 164. odcinku "Przyjaciółek" brat Jaśka będzie próbował zgwałcić Zuzę! Przeczytajcie więcej poniżej.

1/4
Zuza i Igor, brat Jaśka, w Przyjaciółkach
Instagram

Brata Jaśka, Igora (Stefan Pawłowski) poznaliśmy w 1. odcinku 14. sezonu, gdy nagle i niespodziewanie pojawił się w drzwiach domu Jaśka i Zuzy. Mąż Zuzy powitał go w zaskakujący sposób słowami "spie***laj stąd". Zuza była w szoku, niejeden widz z pewnością też! Na razie nie wiadomo, co zaszło pomiędzy braćmi, ale niedługo wszystko się wyjaśni! Igor będzie próbował zgwałcić Zuzę!

2/4
Zuza i brat Jaśka w Przyjaciółkach
Instagram

Zuza, wbrew Jaśkowi, zacznie spędzać czas z jego bratem. Uzna, że przecież Igor należy do rodziny, a do tego uwierzy mu, że jest biedny i nie ma się gdzie podziać. Pozwoli mu nawet zamieszkać w domu pod nieobecność Jaśka, który na co dzień pracuje w Gdańsku. To doprowadzi do niejednej kłótni małżonków!

 

3/4
Zuza, Jasiek na randce w 14. sezonie Przyjaciółek
Instagram

W 164. odcinku "Przyjaciółek" Jasiek zostawi Zuzę na plaży, gdy dowie się, że jego żona przychodziła tam z Igorem. Opuszczona Zuza spotka Igora, bawiącego się w towarzystwie młodych ludzi i postanowi się do nich przyłączyć. Wtedy szwagier zacznie ją rozbierać!

4/4
Zuza na kacu w 14. sezonie "Przyjaciółek"
Instagram

Zszokowana Zuza będzie próbowała się wyrwać i zacznie krzyczeć "Igory, co ty robisz!". Na szczęście przed gwałtem uchronią ją przypadkowi młodzi ludzie. Co zrobi Zuza? Czy opowie o wszystkim Jaśkowi? Przekonamy się już niedługo! 

Więcej na temat Przyjaciółki