Beata Kozidrak żegna brata

Nie żyje brat Beaty Kozidrak. Piosenkarka pożegnała go wzruszającymi słowami: "Pamiętam, jak mnie broniłeś..."

Beata Kozidrak żegna brata

 

Ta wiadomość wstrząsnęła Beatą Kozidrak - dziś dowiedzieliśmy się o śmierci jej brata, współzałożyciela zespołu "Bajm". Jarosław Kozidrak zmarł dziś - 12 czerwca, miał 63 lata. Beata Kozidrak była bardzo z nim związana, przez cały dzień nie była w stanie niczego napisać. Dopiero wieczorem za pomocą Instagrama postanowiła wspomnieć Jarosława i napisać jak go zapamięta...

Kochany Bracie pamietam jak mnie broniłeś przed chuliganami na lubelskiej Starówce... swoją młodszą siostrż. Potem przychodziłeś z gitarą do mojego pokoju i tak tworzyliśmy Nasze pierwsze hity. Graj i śpiewaj teraz aniołom "Dwa serca, dwa smutki", bo na ziemi Twoje serce już bić przestało - napisała Beata Kozidrak na Instagramie.

Beacie Kozidrak, jak i innym bliskim Jarosława Kozidraka składamy kondolencje.

 

Zobacz także: Beata Kozidrak nie boi się żadnych pytań! Były mąż, tańce na stole, alkohol… Zobaczcie niezwykły wywiad dla magazynu „Party”

 

Jarosław Kozidrak - co o nim wiemy?

Jarosław Kozidrak urodził się w Lublinie 8 stycznia 1955 roku. Zespół Bajm założył razem z siostrą, Andrzejem Pietrasem i Markiem Winiarskim w 1978 roku. Odszedł z Bajmu w 1987 roku, ale później czasem jeszcze z nim koncertował.

 

Brat Beaty Kozidrak miał 63 lata.

Beata Kozidrak - zmarł jej brat

 

Oto wzruszające słowa Beaty Kozidrak.

Nie żyje brat Beaty Kozidrak. Piosenkarka pożegnała go wzruszającymi słowami:
Instagram

 

Beata Kozidrak pożegnała brata na Instagramie.

Beata Kozidrak na scenie
East News

Więcej na temat Beata Kozidrak
Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16