Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

Bradley Cooper i Irina Shayk walczą z kryzysem? Najnowsze nagranie pary mówi wszystko

Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

Jeszcze kilka tygodni temu nie mówiło się o niczym innym niż romans Bradleya Coopera i Lady Gagi. Podejrzewano, że para, która poznała się na planie filmu "Narodziny gwiazdy", związała się ze sobą za plecami partnerki Bradleya, Iriny Shayk. Wszyscy zwracali uwagę bowiem na ogromną chemię między aktorem a wokalistką, którą było widać zwłaszcza na scenie podczas ich występów z utworem "Shallow". 

Jakby tego wszystkiego było mało, Lady Gaga rozstała się w tym czasie z narzeczonym i zrobiła sobie tatuaż, który miał być wyznaniem miłosnym dla Bradleya. Para nigdy nie komentowała tych doniesień, ale wszyscy baczni im się przyglądali. Co ciekawe, sama Irina Shayk, która miała być zdradzona, również nigdy nie odniosła się do plotek, ale za to często dawała się przyłapać ze swoim partnerem. Tym razem do sieci trafiło nagranie, które mówi wiele o tym, jak obecnie wygląda relacja Iriny i Bradleya. 

Bradley Cooper i Irina Shayk mają kryzys?

Ostatnio emocje wokół pary i Lady Gagi nieco opadły. Coraz częściej można było zobaczyć Irinę i Bradleya razem na spacerach. Para wyglądała na szczęśliwą, więc skończyły się podejrzenia o zdradę, kryzys w związku i rozstanie. A jak jest teraz? Irina i Bradley znów zostali przyłapani na rodzinnym spacerze. Tym razem przypadkiem znaleźli się na nagraniu Jaya Starretta i Coreya Brooksa, celebrytów z amerykańskiej wersji programu "Ex na plaży". Jay i Corey nagrywali wideo ze swojego treningu bokserskiego, a wtedy w kadr weszli im Bradley z Iriną, córeczką Leą oraz dwoma psami!

Gdy Bradley Cooper przeszkodził nam w treningu, żeby obsadzić nas w swoim następnym filmie. Okej, to tylko połowa prawdy. Ale i tak to było super - napisali Jay i Corey na swoim profilu na Instagramie pod opublikowanym nagraniem.

 

 

Z nagrania wynika, że Bradley i Irina są w szczęśliwym związku. Para poradziła sobie z plotkami i kryzysem, jeśli rzeczywiście miał on miejsce. Chętnie spędza razem czas i wychowuje razem córeczkę. NIe da się ukryć, że Bradley i Irina tworzą rodzinę jak z obrazka.

 

Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys 

Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

Bradley i Irina tworzą szczęśliwą parę

Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

 

Więcej na temat Bradley Cooper Irina Shayk
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23