Agnieszka Kaczorowska o utracie dziewictwa
ONS

Agnieszka Kaczorowska od lat wciela się w roli Bożenki w serialu "Klan". Kultowa już rola ma swoje dobre i złe strony. Z jednej gwarantuje popularność, z drugiej Bożenka to częsty obiekt żartów. Ostatnio furorę w sieci robiła niefortunna scena z udziałem aktorki. Przypomnijmy: Hit Internetu: To dopiero przeżycie! Bożenka z "Klanu" straciła dziewictwo

Nagranie szybko stałem się przebojem w sieci, a tysiące użytkowników udostępniało film na swoich profilach na portalach społecznościowych. O scenie pisały też rozmaite portale internetowe, często w bardzo żartobliwy sposób. Jak na tak nagłe zainteresowanie zareagowała sama Agnieszka? W najnowszym wywiadzie przyznaje, że trochę ją to zaskoczyło.

Absolutnie nie spodziewałam się, że trafimy na czołówki gazet i portali internetowych. Tym bardziej że scena sama w sobie była zwyczajna. Nie epatowaliśmy przecież na ekranie seksem czy nagością. Wydaje mi się jednak, że temat był na tyle oryginalny, że zainteresował media - wyznała w rozmowie z "Tele Tygodniem" Agnieszka.


Zdaniem Agnieszki serial porusza bardzo ważny wątek, o którym dziś niewiele się mówi. Zakłada się bowiem, że zachowanie dziewictwa do ślubu to już przeżytek. Kaczorowska nie przejmuje się żartami internautów i wierzy, że wielu telewidzów wątek Bożenki skłoni do refleksji.

O ślubach czystości mówi się dziś niezwykle rzadko albo wręcz wcale. Bardzo się cieszę, że scenarzyści "Klanu" wpadli na pomysł poruszenia tej kwestii w serialu, choć doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że dla wielu osób był to powód do śmiechu i żartów. Ja wierzę jednak, że znaleźli się i tacy, dla których ten wątek okazał się pretekstem do głębszych przemyśleń i skłonił do refleksji. Powszechnie uważa się, że w dzisiejszym świecie nie ma dwudziestoletnich dziewic, a to przecież stereotyp - dodaje.


A wy jakie mieliście refleksje po obejrzeniu słynnej sceny z Bożenką? Zachęca was do ślubów czystości? ;)

Zobacz: Kaczorowska zatrudniła stylistę gwiazd i przeszła metamorfozę

Odchudzona Agnieszka Kaczorowska na planie "Świat się kręci":