Święta u Joanny Przetakiewicz
ONS

Joanna Przetakiewicz to nie tylko ikona stylu, ale i prawdziwa kobieta biznesu. Kreując "La Mania" pamięta nie tylko o wielkich pokazach mody, lecz również o okazjonalnych mniejszych spotkaniach, które przyczyniają się do dobrego odbioru marki. Z okazji świąt Bożego Narodzenia zorganizowała efektowne przyjęcie. Przypomnijmy: Socha i Ślotała na świątecznym przyjęciu u Przetakiewicz

A jak gwiazda sama zamierza spędzić ten świąteczny czas? Jak na kosmopolitkę przystało, tym razem Bożego Narodzenia Joanna nie będzie obchodzić w Polsce. Przetakiewicz w rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy" wyznała, że wyjeżdża z kraju, ale to nie oznacza, że i na świątecznym stole zobaczymy u niej zagraniczne trendy. Wręcz przeciwnie - dyrektor kreatywna "La Manii" jest pod tym względem bardzo tradycyjna.

Święta zawsze spędzam zgodnie z polską tradycją, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajduję. Choć w tym roku nie będzie mnie w Polsce, to Wigilię spędzę z rodziną, a na świątecznym stole nie zabraknie pierogów ze słodką kapustą – specjalności mojej mamy – i barszczu na suszonych grzybach. Zawsze trzymamy także miejsce dla niespodziewanego gościa - zdradza.


Czy to oznacza, że Joanna sama przygotowuje wigilijne potrawy? Byłby to niezmiernie ciekawy widok!

Przyznaję, że sama nie gotuję, ale bardzo lubię robić świąteczne zakupy, także te spożywcze. Najważniejsze jest jednak dla mnie to, żeby ten czas spędzić z bliskimi osobami - dodaje w rozmowie z "Gwiazdami".


Co sądzicie o spędzaniu świąt za granicą? Dobry pomysł?

Zobacz: Przetakiewicz zdradziła jak poprawia sobie urodę

Światowe życie Przetakiewicz w Nowym Jorku: