Patryk Vega Patryk Vega o premierze "Botoksu" Botoks - scena z prezerwatywami Botoks - zdjęcia z filmu, o czym jest? Plakat Botoks - zdjęcia z filmu
Patryk Vega
ONS/Materiały prasowe
Twórcy mogą otwierać szampana?
1/6
Patryk Vega
ONS/Materiały prasowe

Są wyniki oglądalności filmu "Botoks" po pierwszym weekendzie wyświetlania! Nowy film Patryka Vegi miał swoją premierę w piątek 29 września. Okazuje się, że w zaledwie trzy dni film przyciągnął do kin aż...  711 906 widzów! Oznacza to, że "Botoks" zanotował najlepsze otwarcie kinowe w 2017 roku. Jednak to nie wszystko! Sukces jest podwójny, bo nowy film Vegi stał się również drugim najlepszym otwarciem w historii polskiego kina. Jakim film znalazł się przed nim? I co o takim wyniku sądzi reżyser Patryk Vega?

 

Zobacz też: Ten film wstrząśnie polską służbą zdrowia i... widzami! W kinach "Botoks" Patryka Vegi! ZWIASTUN i ZDJĘCIA

 

Przeczytajcie na następnych stronach!

 

Polecamy: Jak Tomasz Oświeciński przygotowywał się do roli w filmie "Botoks"? Musiał coś poświęcić...

2/6
Patryk Vega o premierze "Botoksu"
Facebook/Patryk Vega

Patryk Vega nie ukrywa  swojego zadowolenia z rewelacyjnych wyników otwarcie filmu "Botoks". Film od dawna wzbudzał ogromne emocje i jeszcze większe kontrowersje. Tuż po premierze w internecie zaczęły pojawiać się negatywne opinie na temat "Botoks". Nie przeszkodziło to jednak filmowi odnieść wielkiego sukcesu. 

- "BOTOKS" - NAJLEPSZE OTWARCIE 2017 ROKU - 711 TYSIĘCY WIDZÓW W 3 DNI

Kochani,
W ciągu ostatnich dni wielu z Was pytało mnie o przyczyny medialnej nagonki na film „Botoks” oraz negatywnych wpisów na forach, wysyłanych z tych samych adresów ip, na zlecenie wyspecjalizowanej agencji. Dla mnie odpowiedź jest jasna. „Botoks” jest filmem, który rozszerza światło w świecie ogarniętym ciemnością. A to, czego jesteśmy świadkami, jest niczym innym, jak starciem ciemności ze światłem. Dlatego miło mi Was poinformować, że z tej walki wyszliśmy zwycięsko. Film „Botoks” odnotował najlepsze otwarcie 2017 roku. W ciągu 3 dni obejrzało go 711 tysięcy widzów. Dziękuję Wam, że poszliście na mój film, chociaż mówiono Wam, byście tego nie robili. Cieszę się, że od tej chwili to Wy będziecie mówić o „Botoksie”, bo nie zagłuszy Was żadna kłamliwa, pisana na zlecenie recenzja.
Patryk Vega - napisał reżyser "Botoksu" na Facebooku.

Jak dotąd tylko jeden film osiągnął lepsze wyniki w pierwszym weekendzie wyświetlania. Jaki?

3/6
Botoks - scena z prezerwatywami

Jak dotąd pozycja lidera, jeśli chodzi o najlepsze otwarcia kinowe, należy do filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” również w reżyserii Patryka Vegi. Film w premierowy weekend obejrzało aż 835 000 widzów. A czy "Botoks" pokonał również takie zagraniczne hity jak "Ciemniejsza strona Greya"?

4/6
Botoks - zdjęcia z filmu, o czym jest? Plakat

Okazuje się, że tak! Wśród kinowych hitów znalazły się takie filmy jak: Ciemniejsza strona Greya” (otwarcie 500 000 widzów), „Gru, Dru i Minionki” (487 000 widzów) oraz „Szybcy i wściekli 8” (350 000 widzów), jednak to "Botoks" przyciągnął do kin najwięcej widzów. A dodatkowo najnowszy film Vegi zanotował drugi najwyższy wynik otwarcia polskiego filmu na przestrzeni ostatnich 30 lat!

5/6
Botoks - zdjęcia z filmu

„Jestem przeświadczony, że „Botoks” nie będzie kijem włożonym w mrowisko, ale całą armią kijów! Pamiętam, co działo się w 2005 roku po pierwszym „Pitbullu”. Jak pytano szefów policji: czy to naprawdę tak wygląda? Jestem przekonany, że kiedy ten film wejdzie do kin, nastąpi potężne trzęsienie ziemi i skończy się na debacie publicznej” – mówi Patryk Vega o swoim najnowszym filmie.

6/6
Botoks - zdjęcia z filmu

A Wy widzieliście już "Botoks"?

Więcej na temat Patryk Vega Botoks