Agnieszka Dygant, Patryk Vega Agnieszka Dygant, Patryk Vega Agnieszka Dygant, Patryk Vega Agnieszka Dygant, Warnke Agnieszka Dygant, Patryk Vega
Agnieszka Dygant, Patryk Vega
Instagram
1/5
Agnieszka Dygant, Patryk Vega
Instagram

Ostatnia produkcja Patryka Vegi "Botoks" przyciągnęła tłumy ludzi do kin. Nie da się ukryć, że wywarła też silne wrażenie na widzach i krytykach - jedni film pokochali, a inni znienawidzili. Nie brakowało ostrej krytyki, na którą teraz zareagowała Agnieszka Dygant, wcielająca się w rolę doktor Beaty Winkler. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co powiedziała!

 

Zobacz: To ponoć najlepsza scena z filmu "Botoks"! Mamy jej pełną wersję ZOBACZ

2/5
Agnieszka Dygant, Patryk Vega
Instagram

Agnieszka Dygant nie ukrywa w rozmowie z serwisem WP, że "Botoks" został źle zrozumiany i z tego wynika krytyka. Aktorka zdradziła również, co czuła, gdy spotykała się z negatywnymi opiniami.

Miałam przez chwilę moment, że było mi smutno. Miałam wrażenie, że nagonka na film jest nieadekwatna. Film absolutnie nie miał zawierać myśli politycznej, co zaczęło gdzieś tam wchodzić. W ogóle nie o to chodziło. Więc to mnie trochę zasmuciło - wyznała aktorka w rozmowie z serwisem.

 

Zobacz: "Botoks" bije kolejne rekordy oglądalności? Mamy wyniki po 6 dniach od premiery! 

3/5
Agnieszka Dygant, Patryk Vega
Instagram

Jednak niektórzy byli pod wrażeniem "Botoksu". Agnieszka Dygant przyznała, że jedna z jej znajomych była zachwycona filmem. Aktorka podzieliła się jej opinią w wywiadzie.

Ja nie mogę ci Aga powiedzieć, że to był fajny film. To nie był fajny film, to był bardzo mocny film, ale ja tego oczekuję od kina, żeby mną potrząsnęło. Żebym dostała mocne emocje, żebym przeżyła katarsis - cytuje słowa koleżanki Dygant. 

 

Zobacz: Agnieszka Dygant o filmie "Botoks": "Pewnie to jest trochę podkoloryzowane". Dlaczego zdecydowała się zagrać u Vegi? 

4/5
Agnieszka Dygant, Warnke
Instagram

Niedługo zobaczymy Agnieszkę Dygant w kolejnej produkcji Vegi "Kobiety mafii", a to może nie być koniec ich współpracy. Aktorka podkreśliła bowiem, że chętnie zagra w następnych filmach reżysera. 

 

Zobacz: "Znowu zagram nianię" - przyznała Agnieszka Dygant. Czyżby szykował się powrót popularnego serialu?

5/5
Agnieszka Dygant, Patryk Vega
Instagram