ONS
Newsy

Borys Szyc wrócił do swojej byłej partnerki?

W końcu się ustatkuje?
Romanse Borysa Szyca to już stały element zmienny polskiego show-biznesu. Od lat obserwujemy, jak Borys szuka szczęścia w ramionach kolejnych partnerek. Jakiś czas temu Szyc odszedł od Justyny Jager-Nagłowskiej, z którą spotykał się od jesieni 2013 roku. Teraz, jak donosi "Fakt", para najprawdopodobniej do siebie wróciła. Pojawili się razem na festiwalu teatralnym w Sopocie. Zobacz też: Szyc ma nieślubne dziecko? Jest oficjalny komentarz

Para podobno rozstawała i schodziła się już wielokrotnie. Myślicie, że tym razem to powrót na dobre? A może oni po prostu się przyjaźnią?

Zobacz na Polki.pl: Borys Szyc: Wiodłem grzeszne życie

 
 
Borys Szyc w strju sportowym, Dariusz Brzeziński w stroju sportowym
Newsy
Borys Szyc nadal trenuje, bo chce dobrze wyglądać na swoim ślubie z Justyną? Schudł już 12 kilo!
Borys Szyc nadal trenuje, bo chce dobrze wyglądać na swoim ślubie z Justyną? Schudł już 12 kilo!

Borys Szyc planuje ślub z Justyną Jeger-Naglowską ? Podobno z tego powodu nadal ćwiczy i dba o formę, bo chce dobrze wyglądać na uroczystości. Borys zaczął ćwiczyć z Dariuszem Brzezińskim w ramach przygotowań do roli Tadeusza Kantora i potrzebował mocno schudnąć. Udało się aż 12 kilogramów. Teraz wyrabia sobie rzeźbę ciała. Dzięki Justynie i regularnym treningom z Brzezińskim zmienił swoje życie. Nawet program, pod który trenuje nazywa się "Czas na zmiany! Brzezińscy trenują". Dlaczego Szyc postanowił zniknąć z salonów? Mam teraz 38 lat, a z wiekiem zmieniasz wygląd tego szaleństwa. Prowadziłem przyjemny tryb życia, ale w pewnym wieku okazuje się, że to męczy. Skupiłem się na innych działaniach, na rodzinie. Trzeba wyznaczyć sobie cele, które sprawią, że utrzymasz się w ryzach i ważne są bliskie osoby, które muszą mieć cierpliwość. Dzięki Justyna - powiedział w Dzień dobry TVN Borys Szyc. Już wiele razy mówiono, że Borys i Justyna się rozstali. Ale to nie jest prawda. Borys podkreśla cały czas, że jest to teraz jedna z najważniejszych osób w jego życiu i jest lepsza od niego. ...Justyna jest ode mnie bardziej cierpliwa. Ale ja jestem lepszym organizatorem. Mam w sobie nutkę kaowca - organizuję trasę, przelot, terminy w hotelu - wyznał niedawno Szyc. Jeśli wszystko będzie się tak dalej układać, para weźmie ślub. Justyna ćwiczy razem z Borysem pod okiem trenerów Brzezińskich i razem przygotowują się do ich najważniejszego dnia - zdradza znajoma pary. Zobacz także: Borys Szyc schudł 12 kilo w miesiąc. Opowiedział o swojej diecie cud.   Borys Szyc ze swoim trenerem Dariuszem Brzezińskim na sali treningowej. Ćwiczą 5 razy w tygodniu przez cały miesiąc.   Czy Borys Szyc jest posłuszny trenerowi? Dariusz Brzeziński mówi, że jest jest bardzo posłuszny, dlatego są efekty....

Borys Szyc na spacerze z nową dziewczyną
Flesz nr 24/2013
Newsy
Szyc znalazł nową miłość. Z kim się spotyka tym razem?
Pełne czułości zakupy przed świętami

Borys Szyc jeszcze niedawno epatował swoim szczęściem i ukochaną Zofią Ślotałą . Para jednak się rozstała, a ich wielka miłość to już historia. Aktor szybko znalazł pocieszenie w ramionach nowej kobiety, ale tym razem próżno ich szukać na salonach czy podczas wielkich imprez. Przypomnijmy: Borys Szyc już nie płacze po Zosi. Ma nową dziewczynę Co zatem słychać u Borysa? Jak donosi magazyn "Flesz", Szyc przygotowuje się obecnie do premiery nowej sztuki w Teatrze Współczesnym w Warszawie. "Czekajcie na nas długo" ma zadebiutować już w styczniu, a w ostatnich tygodniach aktor brał również udział w zdjęciach do produkcji "Serce, serduszko i wyprawa na koniec świata" Jana Jakuba Kolskiego. Szyc znalazł też czas na pielęgnowanie swojej nowej relacji. Paparazzi przyłapali go niedawno z Justyną Jeger-Nagłowską , z którą, jak czytamy we "Fleszu", spotyka się od września tego roku. Para leniwie spędzała czas w centrum handlowym, spacerując i odwiedzając m.in. sklep jubilerski z drogimi zegarkami. Oboje na razie chyba nie planują oficjalnych wyjść i pozowania na czerwonym dywanie. Tak Borys Szyc spędza czas z nową ukochaną. Pasują do siebie? Zobacz: To już koniec miłości Szyca i Ślotały. Jak się rozstali? Tak wygląda luksusowa restauracja Szyca:

Borys Szyc o swoich ślubnych planach
ONS
Newsy
Borys Szyc poślubi swoją partnerkę? Aktor zdradził swoje plany!
Borys Szyc poślubi swoją partnerkę? Aktor zdradził swoje plany!

Borys Szyc i Justyna Jeger- Nagłowska planują ślub? O planach tej pary media rozpisują się już od kilku miesięcy. Jakiś czas temu plotkowano, że to właśnie zbliżająca się wielkimi krokami ceremonia zmotywowała Szyca do ostrych ćwiczeń i dbania o formę pod okiem trenera. A jaka jest prawda? Czy para rzeczywiście planuje powiedzieć sobie TAK? Borys Szyc w rozmowie z magazynem Party odpowiedział na to pytanie. Media już tyle razy mnie żeniły, że ten prawdziwy ślub zrobię w tajemnicy. Proszę mi wierzyć, nikt się o nim nie dowie - stwierdził aktor.   Znajomi Borysa Szyca byli jednak nieco mniej tajemniczy... Co zdradzili w rozmowie z "Party" ? Tego dowiecie się już jutro w najnowszym wydaniu magazynu!   Zobacz także: Borys Szyc z ukochaną na romantycznej kolacji. Nie szczędzili sobie czułości! ZDJĘCIA   Borys Szyc skomentował plotki o swoim ślubie. Czy para planuje ślub?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner