Szyc komentuje związek ze Ślotałą
ONS

Szyc wspomina związek ze Ślotałą: Żałuję, że...

Szyc komentuje związek ze Ślotałą
ONS

Związek Borysa Szyca i Zosi Ślotały trwał kilkanaście miesięcy, ale był niezwykle intensywny - przynajmniej z medialnego punktu widzenia. Para często pokazywała się razem, a aktor pod okiem ukochanej przeszedł efektowną metamorfozę i jego styl imponował na salonach gustem i elegancją. Po rozstaniu gwiazdor szybko pocieszył się w ramionach innej kobiety. Przypomnijmy: Szyc już nie płacze po Zosi. Aktor ma nową dziewczynę

Również Zosi radzi sobie całkiem nieźle i obecnie poświęca się karierze stylistki. Oficjalnie z nikim się nie spotyka, choć kilka miesięcy temu plotkowano o jej romansie z zamożnym francuskim milionerem. Oboje natomiast solidarnie milczeli na temat wzajemnych relacji czy powodów rozpadu ich związku. Milczenie przerwał Szyc, który podczas rozmowy w "20m2 Łukasza" wyznał, że żałuje wspólnej okładki "Gali" z Zosią. Dodaje, że zgodził się na nią, aby promować swoją restaurację.


Żałuję upublicznienia związku z Zosią, żałuję okładki. Ta okładka też była nie tylko z Zosią, tylko ze wszystkimi przyjaciółmi. Ale wiadomo jak to gazeta chce, żeby zaistniała para na tej okładce. Nie ma co ukrywać, to wiązało się z otwieraniem restauracji Akademia i chcielibyśmy wszystkich o tym poinformować, że zaczynamy, zapraszamy i tak dalej. To był też chwyt reklamowy. Ale okazuje się, że gadanie o swoich związkach, nawet jakby to nie było szczere i fajne, i sympatyczne, to później się odwraca przeciwko Tobie. Bo i los jest, jak widzisz, zmienny. Tak że pozdrawiam Zosię - powiedział w wywiadzie dla "20m2 Łukasza" Szyc.


Szyc to kolejna gwiazda, która żałuje pozowania z ukochaną osobą na okładce. Myślicie, że już nigdy tego nie zrobi?

Zobacz: Zosia Ślotała pokazała śliczną siostrę

 

Ślotała zszokowana rozmiarami nowego telefonu komórkowego:

Więcej na temat Zofia Ślotała Borys Szyc
Przeładuj

Co Basia Kurdej Szatan sądzi o nowej prowadzącej "Dance, dance, dance"? "To już mnie..."

zobacz 01:44