Toskania sprzyja miłości. Magii tego zakątka Włoch ulegli także Borys Szyc i jego ukochana Zofia Ślotała, którzy spędzili tam tegoroczne wakacje. A tuż po powrocie do Polski postanowili zamieszkać razem. Taką informację podał dzisiaj magazyn "Party".

Reklama

- Pomysł wyszedł od Borysa. Zaproponował Zośce, żeby wprowadziła się do jego mieszkania na Saskiej Kępie - mówi "Party" znajomy aktora.

Stylistka wprowadziła się bez wahania i kilka dni później przewiozła swoje rzeczy do mieszkania Szyca. Podobno decyzja o wspólnym zamieszkaniu pary była tylko kwestią czasu. Znajoma Ślotały twierdzi, że Borysowi dokuczał brak czasu dla ukochanej, co też miało wpływ na taki bieg zdarzeń.

- On dużo pracuje, Zosia też ma masę obowiązków i nie mogli się widywać tak często, jak tego chcieli. Teraz każde będzie miało świadomość, że wraca do domu, w którym jest ukochana osoba.

Przy takim obrocie spraw można chyba uznać, że aktor ustatkował się na dobre. Myślicie, że tym razem jego związek nie zakończy się skandalem tak jak rozstanie z Kają Śródką?

Reklama

Zobacz: Śródka ma dość związku z Szycem. Odrzuciła zaręczyny!

Reklama
Reklama
Reklama