Party Stories
Boris Johnson
East News
Newsy

Boris Johnson jest na oddziale intensywnej terapii. Jego stan się pogorszył

Boris Johnson z domowej izolacji trafił na oddział intensywnej terapii!

Boris Johnson trafił na oddział intensywnej terapii. Od niedzieli wieczorem, kiedy znalazł się w szpitalu stan polityka zdecydowanie się pogorszył, o czym informują brytyjskie media:

Boris Johnson trafił na oddział intensywnej terapii - informuje BBC.

Premier Wielkiej Brytanii od 27 marca przebywa w izolacji. To wtedy otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa.  Do tej pory kierował rządem ze swojego domowego gabinetu. W niedzielę wieczorem po utrzymującej się wysokiej gorączce trafił do szpitala, gdzie zostały przeprowadzone dodatkowe badania. 

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Boris Johnson przed wyjazdem do szpitala zapewniał o swoim dobrym samopoczuciu

Jeszcze w niedzielę Boris Johnson zapewniał na Twitterze, że jego stan jest dobry, a do szpitala udaje się na rutynowe badania.

Okazuje się jednak, że choroba COVID-19 postępuje dosyć szybko. Warto dodać, że 55-letni premier Wielkiej Brytanii do tej pory nie miał problemów ze zdrowiem.

 

Boris Johnson
East News

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Carrie Symonds, narzeczona Borisa Johnsona
East News
Newsy
Carrie Symonds, narzeczona Borisa Johnsona miała objawy koronawirusa w ciąży! Czy coś jej grozi?
Kim jest narzeczona Borisa Johnsona? Czym zajmuje się Carrie Symonds, ile ma lat?

Carrie Symonds i Boris Johnson publicznie razem pokazują się od ponad roku. 55-letni premier Wielkiej Brytanii i jego 32-letnia narzeczona spodziewają się dziecka. Para zaręczyła się pod koniec 2019 roku, a latem ma przyjść na świat ich dziecko, o czym informowała sama Symonds na Instagramie: Zwykle nie zamieszczam tutaj takich rzeczy, ale chciałam, aby moi przyjaciele dowiedzieli się tego ode mnie. Wielu z was już wie, ale dla moich bliskich i tych, którzy wciąż tego nie wiedzą, zaręczyliśmy się pod koniec ubiegłego roku... i oczekujemy na narodziny dziecka latem Polityk ma już dwie córki i dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, z Mariną Wheeler. Boris Johnson był już dwukrotnie żonaty. Z pierwszą żoną, Allegrą Mostyn-Owen rozwiódł się w 1993 roku. Tymczasem Carrie Symonds jest pierwszą partnerką premiera, która zamieszkała razem z nim przy Downing Street. A jak się poznali? Kim jest Carrie Symonds? 32-letnia Carrie Symonds jest specjalistką PR. Od 2018 roku pełniła rolę szefa ds. komunikacji i PR w Partii Konserwatywnej. Jest córką jednego z założycieli gazety "Independent" Matthew Symondsa i prawniczki Josephine Mcaffee. Była uczennicą najbardziej prestiżowych londyńskich szkół, a obecnie jest związana z amerykańską fundacją Oceana i działa na rzecz ochrony środowiska. Zrobiło się o niej głośno, kiedy wyszło na jaw, że spotyka się z Borisem Johnsonem. Stało się to, kiedy w mediach pojawiła się informacja, że polityk rozwodzi się. Para nie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Wiadomo, że w czerwcu 2019 w ich domu doszło do interwencji policji. Jeden z sąsiadów słysząc krzyki kobiety wezwał służy, ale polityk nigdy nie skomentował tego wydarzenia.  Carrie Symonds i Boris Johnson zarażeni  koronawirusem Obecnie para boryka...

Hanna Lis w białym golfie, Tomasz Lis w ciemnej marynarce
East News
Newsy
W jakim stanie jest Tomasz Lis? Głos zabrała żona dziennikarza!
Hanna Lis w jednym z wpisów na portalu społecznościowym zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej męża! Co się dzieje z Tomaszem Lisem, który ostatnio trafił do szpitala?

Hanna Lis w jednym z wpisów na portalu społecznościowym zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej męża! Co się dzieje z Tomaszem Lisem, który ostatnio trafił do szpitala? W minioną środę chyba wszystkie polskie media obiegła niepokojąca informacja dotycząca  dziennikarza. "Super Express" informował wówczas, że Tomasz Lis przebywa na oddziale intensywnej terapii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie. Od tamtej chwili wszyscy czekali na informacje, jak się czuje Tomasz Lis. Teraz krótkie oświadczenie w sprawie męża opublikowała Hanna Lis! Zobaczcie, co napisała! Jaki jest stan zdrowia Tomasza Lisa? Jeszcze wczoraj "Super Express" informował, że stan zdrowia Tomasza Lisa jest bardzo poważny. Teraz medialne doniesienia skomentowała Hanna Lis, z którą dziennikarz rozstał się blisko dwa lata temu. Hanna Lis w swoim wpisie na Twitterze zapewniła, że doniesienia o ciężkim stanie Tomasza Lisa są po prostu nieprawdziwe! Jak się czuje dziennikarz? Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za Wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy- napisała Hanna Lis.  Tomaszowi Lisowi życzymy więc dużo zdrowia i trzymamy kciuki, żeby dziennikarz jak najszybciej mógł wyjść ze szpitala w Olsztynie. Przypominamy,  że Tomasz Lis trafił pod opiekę specjalistów  we wtorek wieczorem.  Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie -  w rozmowie z "SE" potwierdził jeden z lekarzy.  Zobacz także:  Tomasz Lis bardzo ceni chłopaka córki Igi! Zobacz, jak wspiera Taco Hemingwaya! Hanna Lis zdradziła, jaki...

Książę Harry i Meghan Markle
East News
Newsy
Meghan i Harry opublikowali ostatni wpis na Instagramie! Para podziękowała internautom za wsparcie! 
Profil Sussex Royal prowadzony przez Meghan i Harry'ego zniknie z Instagrama?

Profil Sussex Royal prowadzony przez  Meghan i Harry'ego zniknie z Instagrama? Para opublikowała dziś wpis, w którym przyznają, że jest to ich ostatni komentarz jako książęcej pary. Tuż przed formalnym wycofaniem się z rodziny królewskiej Meghan i Harry powstanowili podziękować za wsparcie, które  internauci okazywali im w ostatnich miesiącach. Zobaczcie, co napisali w swoim ostatnim wpisie na popularnym portalu społecznościowym!  Meghan i Harry dziękują internautom Meghan i Harry prowadzili swój profil Sussex Royal na Instagramie od początku kwietnia ubiegłego roku. Parę obserwuje dziś ponad 11 mln osób z całego świata. Niestety, teraz Meghan i Harry poinformowali, że nie będą dłużej korzystać ze swojego konta powiązanego z rodziną królewską. Para pod koniec marca oficjalnie przestanie reprezentować brytyjską rodzinę królewską. Zanim jednak to się stanie, Meghan i Harry zwrócili się do swoich fanów na Instagramie. (...) Obecnie najważniejsze jest zdrowie i dobro każdego na świecie, a także odnalezienie rozwiązań wielu problemów, które pojawiły się w związku z pandemią. Podczas gdy wszyscy będziemy poszukiwać dla siebie ról do odegrania w globalnej zmianie, w naszym nowym rozdziale chcemy skupić się na zrozumieniu, jak najlepiej możemy wnieść w nią wkład. Chociaż możecie nas już tutaj nie widzieć, praca trwa. Dziękujemy za wsparcie, inspirację i wspólne zaangażowanie na rzecz dobra na świecie. Wkrótce się do Was odezwiemy. Byliście świetni! Do tego czasu, dbajcie o siebie i innych- napisali na Instagramie. Przypominamy, że książę Harry razem z żoną i synem jakiś czas temu wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii. Para zamieszkała w Kanadzie, ale ostatnio okazało się, że teraz przeprowadzają się do Kalifornii. Pojawiły...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner