Sukces książki Korwin
ONS

Korwin świętuje sukces książki. Będzie jeździć z nią po Polsce

Sukces książki Korwin
ONS

Karolina Korwin Piotrowska nie boi się odważnych wypowiedzi na temat polskiego show-biznesu i ciętych ripost pod adresem nawet naszych największych gwiazd. W swoim programie "Magiel Towarzyski" często wyśmiewa pewne zjawiska, ale potrafi też pochwalić. Przypomnijmy: Korwin chwali Górniak: Zrobiła to na co nikt nie miał odwagi

Kilka miesięcy temu na rynku ukazała się książka Karoliny, "Bomba" - jej subiektywny alfabet show-biznesu, w którym zebrała refleksje na temat polskich celebrytów. Pozycja wzbudziła wiele emocji jeszcze przed premierą, a po jej ukazaniu się na rynku wiele rodzimych gwiazd miało nietęgą minę (zobacz: To prawdziwa Bomba! Co Korwin napisała w swojej książce o gwiazdach?).

Okazuje się jednak, że "Bombę" bardzo dobrze przyjęli czytelnicy, którzy tłumnie sięgali po nią ze sklepowych półek. Dla wszystkich fanów ciętego języka Korwin mamy dobrą wiadomość - dziennikarka wyruszy w październiku w "tournee" po Polsce, gdzie będzie promować swoje wydawnictwo i rozmawiać o polskich gwiazdach z czytelnikami w lokalnych oddziałach sklepów Empik. Korwin na swoim Facebooku umieściła terminarz spotkań:

BOMBA!!!!! kto jeszcze nie ma ten trąba
spotkania:
18.10.2013 – godz. 18:00 Empik Junior WARSZAWA
19.10.2013 – godz. 19:15 Legionowo Biblioteka Publiczna –
20.10.2013- ŁÓDŹ Empik
26.10, g. 16.30- KRAKÓW-targi książki


Wybieracie są na spotkanie z Karoliną Korwin Piotrowską?

Zobacz: Korwin o "Miłości na bogato": Wmówiono im karierę, a są obiektami szydery

 

Najlepsze fragmenty książki Karoliny Korwin Piotrowskiej:

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40