Party Stories
Maja Sablewska w DDTVN
Newsy

Sablewska uratowała życie bohaterce swojego programu. Wellman i Prokop w szoku

Wzruszająca historia w DDTVN


Maja Sablewska i jej "Sablewskiej sposób na modę" było niemałym zaskoczeniem poprzedniej ramówki TVN Style. Program okazał się sukcesem, a Maja na każdym kroku udowadniała, że to najważniejszy projekt w jej karierze. Zaowocowało to przedłużeniem umowy na kolejny sezon, choć wokół produkcji nie brakuje kontrowersji i sprzecznych opinii. Przypomnijmy: "Szkoda mi kobiet, które biorą udział w programie Sablewskiej"

W programie Sablewska zmienia nie tylko garderobę swoich bohaterek, ale często też pomaga rozwiązać problemy w życiu prywatnym i zrobić dużo więcej niż tylko zaproponować inną stylizację. Takim przykładem jest z pewnością Katarzyna Michalak, która pojawiła się w drugiej edycji "Sablewskiej sposób na modę". Kobieta w towarzystwie Mai pojawiła się wczoraj w "Dzień Dobry TVN" i wyznała, że gwiazda uratowała jej życie. Wyjaśniła, że to dzięki Sablewskiej zgłosiła się na badania i zrobiła biopsję, która uchroniła ją przed nowotworem.
 

Badałam się regularnie i wykryto u mnie torbiel, ale każdy lekarz mówił coś innego. Pierwszy lekarz zlecił mi biopsję, drugi zalecił cudowną zieloną dietę, a trzeci kazał mi tę torbiel obserwować. Tak naprawdę dopiero w programie dostałam potwierdzenie którejkolwiek z tych diagnoz i w końcu ktoś, kto jawnie chciał się podpisać pod diagnozą swoim imieniem i nazwiskiem, wziął mnie pod swoje skrzydła. Finał był taki, że odebrałam wyniki i dowiedziałam się, że to był ostatni  moment na usunięcie tej zmiany, ponieważ to był pierwszy etap tworzenia się nowotworu - opowiedziała Katarzyna.


Okazuje się również, że kobieta planuje podwójną mastektomię, która ma uchronić ją przed rozwojem nowotworu. Prowadzący "DDTVN", Marcin Prokop i Dorota Wellman, byli jej historią i tym wyznaniem wyraźnie zaskoczeni i nie ukrywali, że są pod dużym wrażeniem.


Tak, planuję prewencyjne usunięcie obu piersi. Przez całe życie ciągnął się za mną widok mojej chorej mamy i chciałabym oszczędzić tego widoku i strachu mojemu synowi. To nie jest dramatyczna decyzja, bo moim zdaniem piersi nie są synonimem kobiecości, a czemu nie, skoro można sobie zrobić ładniejsze i być zdrowym, wyglądając nawet jeszcze lepiej - dodała Michalak.


Maja była wyraźnie dumna ze swojej bohaterki i ciężko było powstrzymać jej emocje towarzyszące tej wyjątkowej metamorfozie. Oglądacie program Sablewskiej?

Wiosenna Maja na salonach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Sablewska w białej koszuli
TV-Show
Szymon Majewski wyśmiewa program Mai Sablewskiej. Co napisał?

Szymon Majewski uważa program Mai Sablewskie j za mało wartościowy! "Sablewskiej sposób na modę" ma pomóc kobietom w odnalezieniu kobiecości, a zabawa modą i odnalezienie swojego stylu ma m.in. pomóc w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego. Szymon Majewski kpi z programu Mai Sablewskiej W niedzielę Szymon Majewski miał okazję zobaczyć program Mai Sablewskiej. W każdym odcinku jest jedna uczestniczka, która opowiada, dlaczego się zaniedbała albo dlaczego nie podkreśla swojej kobiecości. Zazwyczaj przyczyna leży w jakiejś historii z przeszłości bohaterki. Maja stara się pokazać, że jeśli kobieta na zewnątrz będzie piękna i modnie ubrana to doda jej pewności siebie dzięki, której będzie mieć siłę, by walczyć z problemami. Szymon Majewski podsumował to wszystko jednym, ironicznym komentarzem: Uwielbiam program „ Sablewskiej sposób na modę“. W skrócie: - Boże, Boże , jestem nieszczęśliwa, smutno mi tragedia goni tragedię! - Masz tu bluzeczkę w optymistycznym kolorze i weź się w garść! - Dziękuję, odmieniła pani moje życie! Maja Sablewska wielokrotnie mówiła, że dostaje tyle zgłoszeń do programu, że nie jest w stanie wszystkim pomóc.  W programie widać też, że odmienione kobiety naprawdę przeżywają swoją metamorfozę. Ale Szymona Majewskiego chyba to nie przekonuje. Zgadzacie się z nim?   Zobacz:  Czesław Mozil ostro o współpracy z Mają Sablewską: "Protestowała, obrażała się, kłóciła"​   Szymon Majewski dodał wpis na Facebooku na temat programu Mai Sablewskiej (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Uwielbiam program „ Sablewskiej...

Maja Sablewska pokazała zdjęcie sprzed lat
TV-Show
Maja Sablewska pokazała zdjęcie sprzed lat. Jest nie do poznania! ZDJĘCIE

Maja Sablewska pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. W swoim nowym programie na głównej antenie TVN ,  "Sablewskiej sposób na..." stylistka będzie przeprowadzać metamorfozy kobiet, które potrzebują zmiany nie tylko w stylu ubierania się, ale i sposobie odżywania. Dlatego też gwiazda postanowiła zaprezentować swoją metamorfozę! Maja Sablewska pokazała zdjęcie sprzed lat Maja Sablewska przez kilka lat prowadziła program "Sablewskiej sposób na  modę" w TVN Style. TVN dał jej jednak szansę powrotu na główną antenę.  Ostatni raz pojawiała się tam, gdy była jurorką w "X-Factorze". Gwiazda jest bardzo zadowolona z takiej decyzji: Dziękuję serdecznie za wsparcie jakie otrzymałam od Was pod informacją o moim nowym programie "Sablewskiej sposób na..., który poprowadzę na antenie TVN. - pisze Przy okazji pokazała zdjęcie sprzed lat. Zaznaczyła, że jej metamorfoza była spowodowana kryzysem: To moja metamorfoza, każdy kryzys był motywacją do rozwoju. Było warto i Wam polecam - przekonuje Poznalibyście Maję?   Zobacz: Maja Sablewska nie odpuszcza Szymonowi Majewskiemu. Odpowiedziała mu wymownym porównaniem   Maja Sablewska teraz i kiedyś (za czasów opieki nad dziećmi Natalii Kukulskiej) Maja Sablewska dziś jest ikoną stylu Maja Sablewska dziękuje fankom za wsparcie     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Dziękuję serdecznie za wsparcie jakie otrzymałam od Was pod informacją o moim nowym programie "Sablewskiej sposób na...,... Posted by Maja Sablewska on  7 stycznia 2016    

Maja Sablewska
ONS
TV-Show
Program Mai Sablewskiej zniknie z anteny! To koniec telewizyjnej kariery gwiazdy?

Program "Sablewskiej sposób na modę" już wkrótce zniknie z anteny TVN Style. Co się stało? Czy program stracił widownię? A może Maja Sablewska zadecydowała o rezygnacji z pracy? Nic bardziej mylnego! Jak informuje portal Viva.pl, program "Sablewskiej sposób na modę" przynosił stacji ogromne zyski. Ósma edycja była rekordowa pod względem oglądalności, dlatego stacja wyemituje jeszcze jedną, prawdopodobnie ostatnią edycję. Zobaczymy ją na antenie TVN Style już jesienią. Nie jest to jedyny projekt telewizyjny, nad którym pracuje obecnie Maja Sablewska!   Zobacz też:  To największa metamorfoza ostatnich lat? Jak zmieniła się Maja Sablewska?   Nowy program Mai Sablewskiej. O czym będzie?   Maja Sablewska będzie prowadziła nowy program w TVN Style. Projekt również będzie dotyczył mody, lecz będzie to zupełnie coś nowego, nad czym Maja Sablewska pracuje z wielką pasją. Mogę potwierdzić, że będę prowadziła nowy program na antenie TVN Style. To mój autorski format, również o tematyce modowej  – powiedziała Maja Sablewska w rozmowie z Viva.pl. Autorski program Mai Sablewskiej, którego nazwa nie jest jeszcze znana, będzie dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Pierwszy odcinek zobaczymy na antenie stacji już po wakacjach. Oznacza to, że TVN Style równolegle będzie emitował dwa modowe programy, prowadzone przez Maję Sablewską.    Polecamy:  Projektantka czy stylistka? Przetakiewicz i Sablewska w tej samej sukience La Mania! Która wyglądała lepiej?   Program "Sablewskiej sposób na modę" wkrótce zniknie z anteny.  Maja Sablewska pracuje nad nowym programem modowym.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner