Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Bogumiła Wander w Świat się kręci
Facebook
Newsy

Słynna polska prezenterka ma już 71 lat. Tak próbuje zatrzymać czas

Wygląda na swój wiek?

Jeszcze kilka lat temu pod względem intensywności zabiegów upiększających polskie celebrytki były daleko w tyle za swoimi amerykańskimi koleżankami. Teraz coraz częściej jednak możemy podziwiać metamorfozy, które ciężko przypisać do kategorii tych naturalnych. Przypomnijmy: Co się stało z twarzą Edyty Pazury? Uwagę zwracał też jej wydatny biust

Wiele komentarzy wzbudził też wczorajszy występ Bogumiły Wander w programie "Świat się kręci". Słynna prezenterka telewizji publicznej kończy w tym roku 71 lat i jak na swój wiek wygląda fantastycznie. Nie da się jednak ukryć, że poprawki kosmetyczne są aż nadto widoczne na pierwszy rzut oka, szczególnie mocno powiększone usta i to właśnie na nich skupili się internauci komentujący wizytę Wander w telewizji.

Udało się jej zatrzymać czas?

Zobacz: Szok! Gwiazda "Bridget Jones" już tak nie wygląda. Zmasakrowała twarz operacjami

Bogumiła Wander operacje plastyczne

 

Bogumiła Wander operacje plastyczne

 

Bogumiła Wander operacje plastyczne

Gwiazdy na planie programu "Świat się kręci":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Popek, Artur Orzech, Agata Młynarska w programie "Świat się kręci"
ONS
TV-Show
"Świat się kręci" zniknie z anteny?! Zarząd TVP: "Za dużo kosztuje". Ważą się losy show!
"Świat się kręci" zniknie z anteny?! Zarząd TVP: "Za dużo kosztuje". Ważą się losy show!

Program "Świat się kręci" zniknie z anteny Telewizji Polskiej? Decyzja w sprawie show ma zapaść do końca czerwca - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Program ma być bardzo kosztowny w produkcji, więc zarząd TVP zastanawia się, czy kontynuować jego emisję. A jeśli tak, czy ma on być nadal nadawany w dotychczasowym formacie. Program  "Świat się kręci" obwinia się też o pogorszenie oglądalności głównego wydania serwisu informacyjnego Telewizji Polskiej. „Świat się kręci” to program, który nas bardzo dużo kosztuje. Ten format jest też w jakiejś części, trudno konkretnie powiedzieć w jakiej - odpowiedzialny za słabsze wyniki oglądalności „Wiadomości”. Zupełnie nie jest skierowany do tej widowni, która wówczas nie ogląda programów informacyjnych konkurencji. Właściwie trudno powiedzieć, do kogo ten program jest skierowany. To jest pytanie wciąż otwarte - czy warto ten program zmieniać czy raczej warto rozpocząć coś zupełnie nowego - powiedział Maciej Stanecki, członek zarządu TVP w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. Niedawno zmieniono godziny emisji programu, co znacznie wpłynęło na oglądalność popołudniowego pasma telewizji publicznej. Agata Młynarska, jedna z prowadzących, wówczas ostro skomentowała na swoim Facebooku decyzję zarządu TVP. Czy zmiana emisji zupełnie uśmierci ten program. Dowiemy się już za miesiąc.   Zobacz też: Młynarska ostro o Magdalenie Ogórek: "Parcie na szkło nie ma granic. Niech jej ktoś da zajęcie w jakimś szoł".   Anna Popek niedawno została nową prowadzącą programu "Świat się kręci". Czy program już wkrótce zniknie z anteny TVP?

Anna Popek
ONS
TV-Show
Anna Popek poprowadzi "Świat się kręci". Wygryzie Młynarską?
Anna Popek poprowadzi "Świat się kręci". Wygryzie Młynarską?

Anna Popek przechodzi do TVP1 - podał portal Wirtualnemedia.pl. Nowe władze Telewizji Polskie podjęły decyzję o przesunięciu dziennikarki do Jedynki zaledwie kilka dni temu. Anna Popek ma zostać nową twarzą stacji. Do końca marca gwiazda TVP2 będzie jeszcze nadal współprowadzić "Pytanie na śniadanie" w parze z Michałem Olszańskim. Na razie nie wiadomo, kto zastąpi ją na tym stanowisku. Pewne jest jednak to, że przed Anną Popek  zupełnie nowe wyzwanie zawodowe. Anna Popek prowadzącą "Świat się kręci" W programie pierwszym Telewizji Polskiej Anna Popek ma współprowadzić codzienny program popołudniowy "Świat się kręci". Obecnie gospodarzami show są Agata Młynarska i Artur Orzech. Teraz dołączy do nich również Anna Popek. Na razie mają prowadzić program na zmianę. Anna Popek doskonale odnalazła się w telewizji po zmianie władzy. Dziennikarka nie ukrywa, że dobrze jej się współpracuje z nowymi przełożonymi. Niewykluczone, że nie będzie to jedyny program prowadzony przez Popek. Miesiąc temu magazyn "Flesz" podał, że dziennikarka poprowadzi również dwie inne produkcje telewizji publicznej: "Rodzinne kucharzenie" i "Operacje wakacje". Z kolei Wirtualnemedia.pl napisały, że nieoficjalnie mówi się o tym, że Anna Popek będzie również prowadzić na żywo relację ze Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Polsce w lipcu. TVP1 będzie relacjonować to wydarzenie.   Zobacz też: Anna Popek przyznała, że spóźnia się na pokazy mody. Przez nią tyle czekamy :)   Anna Popek przechodzi do TVP1. Dziennikarka będzie współprowadzić program "Świat się kręci".

Agata Młynarska w okularach
TV-Show
Zaskakujące doniesienia na temat kontraktu Agaty Młynarskiej z TVP! Popek nie może jej wygryźć?!
Zaskakujące doniesienia na temat kontraktu Agaty Młynarskiej z TVP! Popek nie może jej wygryźć?!

Agata Młynarska dalej będzie prowadzić "Świat się kręci"?  Od czasu zmiany zarządu i prezesa w Telewizji Publicznej, mówiło się, że posada dziennikarki jest niepewna. Kilka dni temu poinformowano, że nową prowadzącą program została Anna Popek, która ma pojawiać się w nim na zmianę z Agatę Młynarską .  Spekulowano również, że dni Młynarskiej w TVP są już policzone. Okazuje się jednak, że najprawdopodobniej się tak nie stanie. Wszystko przez pewien zapis w umowie Agaty Młynarskiej z TVP. Agata Młynarska zostanie w TVP? Podobno od niedawna Anna Popek jest ulubienicą prezesa stacji, Jacka Kurskiego. Jednak na razie nie ma mowy o tym, aby dziennikarka całkowicie przejęła od Agaty Młynarskiej prowadzenie "Świat się kręci". Dlaczego? Jak informuje "Twoje Imperium" w kontrakcie Młynarskiej, który obowiązuje do czerwca jest punkt o tym, że jeśli ona zostanie zwolniona jej program też znika z anteny. Ponadto stacja musiałaby jej wypłacić wysokie odszkodowanie. Na razie Agata Młynarska może czuć się bezpiecznie. Wolicie ją w roli prowadzącej czy Annę Popek?   Zobacz:  Agata Młynarska odchodzi z TVP? Jest komentarz gwiazdy...   Agata Młynarska dalej poprowadzi "Świat się kręci"? Do obsady programu dołączyła też Anna Popek

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner