Bobbi Kristina Brown przeniesiona ze szpitala do hospicjum
ONS
Newsy

Córka Whitney Houston trafiła do hospicjum: Jest teraz w rękach Boga

Stan Bobbi Kristiny wciąż się pogarsza

Kilka miesięcy temu świat obiegła szokująca informacja o krytycznym stanie Bobbi Kristiny Brown, która została znaleziona nieprzytomna w wannie. Od tamtej pory córka Whitney Houston walczyła o życie w szpitalu. Przy jej łóżku czuwali najbliżsi, którzy modlili się o cud. Zobacz: Stan zdrowia córki Whitney Houston jest tragiczny. Amerykańskie media: "Jeśli przezyje to będzie cud"


Niestety, według najnowszych informacji płynących z zagranicy, rodzina Bobbi Kristiny przeniosła ją ze szpitala do hospicjum. Okazuje się bowiem, że pomimo wszelkich starań lekarzy, nie są oni w stanie zrobić  nic więcej. W mediach pojawiło się oświadczenie najbliższych Bobbi.

- Stan Bobbi Kristiny Brown wciąż się pogarsza. Dzisiaj została przeniesiona do hospicjum, jest teraz w rękach Boga


Również dzisiaj były chłopak Bobbi został oskarżony o jej pobicie, oraz o kradzież pieniędzy z jej konta podczas, gdy znajdowała się w stanie śpiączki w szpitalu.

Zobacz na Polki.pl: Córka Houston nie została odłączona od respiratora?

Rodzina chciała sprzedać zdjęcia umierającej Bobbi Kristiny Brown
ONS
Newsy
100 tys. dolarów za zdjęcie umierającej Bobbi Kristiny
Jak rodzina chce zarobić na córce Whitney Houston

Bobbi Kristina Brown już od kilku miesięcy walczy o życie, po tym jak znaleziono ją nieprzytomną w wannie. Córka nieżyjącej Whitney Houston   jest w krytycznym stanie, a lekarze nie ukrywają, że stan dziewczyny raczej się nie poprawi. Ostatnio Bobbi Kristina została nawet przewieziona ze szpitala do hospicjum, gdzie - jak powiedzieli jej bliscy -  " jest teraz w rękach Boga ". Tego samego dnia były chłopak Bobbi został oskarżony o to, że pobił i okradł Bobbi, gdy ta była już nieprzytomna. Zobacz: Córka Whitney Houston trafiła do hospicjum: Jest teraz z rękach Boga Okazuje się, że Bobbi Kristina nawet w hospicjum nie może zaznać spokoju. Jak donoszą zagraniczne media, rodzina próbowała sprzedać zdjęcia umierającej córki Whitney Houston za 100 tysięcy dolarów. Na szczęście, żadna z redakcji nie zdecydowała się na kupno fotografii . O sprawie poinformowała ciotka Bobbi Kristiny. Na swoim profilu na Facebooku zmieściła emocjonalny wpis, w którym zapewnia, że znajdzie winnego. - Jeżeli nikt tego nie zrobi, to ja się tym zajmę i ujawnię cię! Zaufaj mi! Podpalę te wszystkie media i ujawnię, kto ci za to zapłacił! Upewnię się, że każdy, kto pojawił się w pobliżu Bobbi Kriss - włączając w to mnie - przejdzie testy wykrywaczem kłamstw ! Wszyscy wiedzą, kim jesteś! Nikt nie jest głupi! - napisała Leolah Brown. W hospicjum, gdzie przebywa obecnie Bobbi Kristina Brown zaostrzono ochronę. Miejmy więc nadzieję, że w przyszłości jej bliscy nie będą chcieli zrobić na jej cierpieniu. Zobacz na Polki.pl: Bobbi Kristina nie zostanie dziś odłączona od aparatury?

Oświadczenie rodziny córki Whitney Houston
Facebook
Newsy
Nowe fakty w sprawie córki Whitney Houston. Rodzina wydała oświadczenie
Jaki jest jej stan?

Od kilku dni cała Ameryka żyje tragedią córki Whitney Houston , Bobbi Kristiny Brown , która została znaleziona nieprzytomna w wannie w swoim domu. Ostatnie doniesienia były bardzo niepokojące. Lekarze są bezradni, a media uważają,że jeśli 21-latka wyjdzie z tego cało, będzie to cud. Przypomnijmy: Stan zdrowia córki Whitney Houston jest tragiczny. Amerykańskie media: "Jeśli przeżyje to będzie cud!" Stan zdrowia Bobbi, niestety, pogarsza się z dnia na dzień. Obecnie dziewczyna oddycha za pomocą respiratora. W sieci pojawiły się zaś informacje, że jej mózg jest poważnie uszkodzony. Nie wszystkie informacje są jednak jasne. Głos w sprawie postanowiła więc zabrać rodzina Bobbi, która wydała krótkie oświadczenie : Bobbi Kristina walczy o życie i jest otoczona przez najbliższą rodzinę - napisali Poprosili również o spokój i uszanowanie ich tragedii . Rzecznik szpitala, w którym znajduje się Bobbi, nie chce udzielać żadnych informacji. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia! Zobacz: Córka Whitney Houston znaleziona nieprzytomna w wannie! Jaki jest jej stan?   Wspomnienie o Whitney Houston:

Córka Whitney Houston Bobbi Kristina Brown nie żyje
ONS
Newsy
Bobbi Kristina Brown została zamordowana? Zeznania współlokatorki mogą zaszkodzić chłopakowi Bobby
Bobbi Kristina Brown została zamordowana? Zeznania współlokatorki mogą zaszkodzić chłopakowi Bobby

Pojawiły się nowe, szokujące fakty w sprawie śmierci córki Whitney Houston , Bobbi Kristiny Brown . W zeznaniach byłej współlokatorki dziewczyny pojawiły się informacje, które mogą obciążyć chłopaka Bobbi Kristiny. Czy Bobbi Kristina Brown została zamordowana? Nick Gordon , chłopak córki Whitney Houston, miał pobić dziewczynę podczas kłótni, a następnie podać jej toksyczną mieszankę i z premedytacją położyć ją w wannie głową w dół. To właśnie w tej pozycji dziewczyna została odnaleziona w ciężkim stanie. Jeśli te informacje się potwierdzą, Nick Gordon zostanie aresztowany pod zarzutem morderstwa. Chłopak wszystkiemu zaprzecza.   Zeznania byłej współlokatorki Bobbi Kristiny, Danyeli Bradley, potwierdzają, że dziewczyna była uzależniona od narkotyków. Miała być to jednak głównie marihuana oraz rzadko kokaina. Koleżanka Bobbi Kristiny zeznała, że nigdy nie widziała, aby córka Whitney Houston sięgała po heroinę. Miał ja brać za to Nick Gordon.   Przypomnijmy, że Bobbi Kristina po odnalezieniu w wannie w ciężkim stanie już nigdy nie odzyskała przytomności. Dziewczyna przez pół roku walczyła o życie podłączona do respiratora. Odeszła 26 lipca 2015 roku. Miała 22 lata.   Bobbi Kristina Brown     Whitney Houston z córką Bobbi Kristiną  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner