Rodzina chciała sprzedać zdjęcia umierającej Bobbi Kristiny Brown
ONS

100 tys. dolarów za zdjęcie umierającej Bobbi Kristiny

Rodzina chciała sprzedać zdjęcia umierającej Bobbi Kristiny Brown
ONS

Bobbi Kristina Brown już od kilku miesięcy walczy o życie, po tym jak znaleziono ją nieprzytomną w wannie. Córka nieżyjącej Whitney Houston  jest w krytycznym stanie, a lekarze nie ukrywają, że stan dziewczyny raczej się nie poprawi. Ostatnio Bobbi Kristina została nawet przewieziona ze szpitala do hospicjum, gdzie - jak powiedzieli jej bliscy -  "jest teraz w rękach Boga". Tego samego dnia były chłopak Bobbi został oskarżony o to, że pobił i okradł Bobbi, gdy ta była już nieprzytomna. Zobacz: Córka Whitney Houston trafiła do hospicjum: Jest teraz z rękach Boga


Okazuje się, że Bobbi Kristina nawet w hospicjum nie może zaznać spokoju. Jak donoszą zagraniczne media, rodzina próbowała sprzedać zdjęcia umierającej córki Whitney Houston za 100 tysięcy dolarów. Na szczęście, żadna z redakcji nie zdecydowała się na kupno fotografii. O sprawie poinformowała ciotka Bobbi Kristiny. Na swoim profilu na Facebooku zmieściła emocjonalny wpis, w którym zapewnia, że znajdzie winnego.

- Jeżeli nikt tego nie zrobi, to ja się tym zajmę i ujawnię cię! Zaufaj mi! Podpalę te wszystkie media i ujawnię, kto ci za to zapłacił! Upewnię się, że każdy, kto pojawił się w pobliżu Bobbi Kriss - włączając w to mnie - przejdzie testy wykrywaczem kłamstw! Wszyscy wiedzą, kim jesteś! Nikt nie jest głupi!- napisała Leolah Brown.


W hospicjum, gdzie przebywa obecnie Bobbi Kristina Brown zaostrzono ochronę. Miejmy więc nadzieję, że w przyszłości jej bliscy nie będą chcieli zrobić na jej cierpieniu.

Zobacz na Polki.pl: Bobbi Kristina nie zostanie dziś odłączona od aparatury?


Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09