Bobbi Kristina Brown odłączona od respiratora
ONS

Z OSTATNIEJ CHWILI: Córka Whitney Houston nie żyje? Została odłączona od respiratora

Bobbi Kristina Brown odłączona od respiratora
ONS

Kilka dni temu córka Whitney Houston, Bobbi Kristina Brown została znaleziona nieprzytomna w wannie, najprawdopodobniej chcąc popełnić samobójstwo. Specjaliści walczyli o życie celebrytki, która przez długi czas znajdowała się w stanie śpiączki farmakologicznej. Lekarze otwarcie mówili, że jej powrót do zdrowia graniczy z cudem. Przypomnijmy: Stan zdrowia córki Whitney Houston jest tragiczny. Amerykańskie media: "Jeśli przeżyje to będzie cud!"

Niestety zza oceanu dotarły do nas smutne wiadomości o odłączeniu Brown od aparatury podtrzymującej życie. Po kilku dniach wytężonej opieki specjalistów i próbie ratowania życia lekarze zdecydowali się na podjęcie takiej decyzji.
Podobnie jak Houston dziewczyna próbowała targnąć się na swoje życie, ale na szczęście w porę została odnaleziona przez najbliższych.

Jak podaje brytyjski dziennik Daily Mail celebrytka mimo kroków podjętych przez specjalistów ma szansę na przeżycie, jednak są one bardzo małe.  Rodzina i najbliżsi są zrozpaczeni stanem zdrowia 21-latki.

Zobacz:  Nie żyje Demis Roussos. O śmierci artysty poinformowała jego córka
 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40