Maja Frykowska bez stanika
ONS

Błyszcząca Frykowska bez stanika na imprezie

Maja Frykowska bez stanika
ONS

Z każdym wyjściem Maja Frykowska zyskuje i wygląda coraz bardziej stylowo. Oprócz tego, że prezenterka Tele5 zaskakuje dobrymi stylizacjami, od niedawna wybiera też kreacje od cenionych projektantów. Po serii wyjść w sukienkach od Valentino i Caroliny Herrery, Maja postawiła na polskiego projektanta, Dawida Wolińskiego.

Na wczorajszej imprezie z okazji 20. urodzin "Playboya" Maja błyszczała w klasycznej cekinowej kreacji Dawida Wolińskiego, do której nie założyła stanika. I słusznie, jej biust naturalnie wyglądał bardzo ładnie, a elegancka kreacja tylko podkreśliła jego kształt, co w całości prezentowało się bardzo sexy.

Do sukienki celebrytka dobrała dodatki w modnych tej wiosny pastelach - różową biżuterię Kate&Kate i cytrynową torebkę-puzderko z Zary. Frykowska postawiła też na coraz popularniejsze wśród gwiazd paznokcie w dwóch kolorach - u rąk wybrała pomalowane na biało, u stóp na pomarańczowo.

Naszą uwagę zwróciło również uczesanie Mai, które może przypominać nieco ulubioną fryzurę Kate Winslet.

To chyba najlepsza stylizacja Mai Frykowskiej w jakiej do tej pory mogliśmy ją oglądać. Oceńcie:Zobacz jak inne gwiazdy prezentowały się na imprezie "Playboya":

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36