Uśmiechnięta Blanka Lipińska w białej sukience

Blanka Lipińska zdradziła datę premiery drugiej części "365 dni"!

Uśmiechnięta Blanka Lipińska w białej sukience

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Autorka "365 dni" wreszcie zdradziła szczegóły dotyczące kinowych kontynuacji swojego dzieła. Podczas wczorajszej gali KSW 54 Blanka Lipińska wyjawiła datę premiery drugiej części swojej powieści. Jak długo trzeba będzie czekać? 

Zobacz także: Czy Blanka Lipińska wchodzi na plan drugiej części "365 dni"?! Zobaczcie jej zdjęcie z filmowym Massimo!

Blanka Lipińska o dacie premiery drugiej części "365 dni". Kiedy? 

Już dziś można powiedzieć, że "365 dni" było jedną z najgłośniejszych premier 2020 roku. Film bił rekordy popularności nie tylko w polskich kinach ale również na Netflixie, w tym na jego zagranicznych platformach. Produkcja zyskała wielu fanów ale również przeciwników. Pisały o nim największe światowe media takie jak "The Guardian" czy "Forbes". Gdyby nie pandemia koronawirusa, twórcy z pewnością poszliby za ciosem i od razu rozpoczęli prace nad kontynuacją, jednak plany trzeba było odłożyć. 

Podczas gali KSW 54 Blanka Lipińska zdradziła kilka pierwszych szczegółów dotyczących ekranizacji drugiej części swojej powieści. Kiedy więc można spodziewać się premiery "Tego dnia", drugiej części "365 dni"? 

Kurz opadł. Opadł koronawirus  i mamy nadzieje ze już nie wróci. W 2021 roku wchodzimy na plan, w 2022 roku premiera. Wiadomość do wszystkich krytyków, niestety, wracamy

Jesteście ciekawi kolejnej produkcji Blanki Lipińskiej? Autorka niedawno świętowała rok od rozpoczęcia zdjęć do "365 dni". Pokazała kilka niepublikowanych materiałów z backstage'u i dziękując ekipie napisała "do zobaczenia niebawem", co wzbudziło pierwsze emocje na temat tego, że wraca na plan. Na szczęście na pierwsze konkrety nie trzeba było długo czekać! 

Zobacz także: Blanka Lipińska rozpoczyna karierę za granicą. Zdradziła dalsze plany odnośnie "365 dni"

Blanka Lipińska zapowiedziała premierę drugiej części "365 dni" na 2022 rok. W 2021 roku rusza plan zdjęciowy. 

Blanka Lipińska wchodzi na plan drugiej części "365 dni"?
Instagram

Jesteście ciekawi ekranizacji kolejnej części erotyku Blanki Lipińskiej? 

Michele Morrone w filmie 365 dni
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51