Blanka Lipińska pokazała nową sypialnie
Instagram

Blanka Lipińska pokazała nową sypialnię. Robiące wrażenie dodatki kosztują... grosze! 

Blanka Lipińska pokazała nową sypialnie
Instagram

Blanka Lipińska pokazała właśnie kolejny zakątek swojego mieszkania... Przyszła pora na sypialnię! Autorka "365 dni" ozdobiła swoje luksusowe wnętrze... dodatkami za kilka złotych, które można dostać w... sklepie budowlanym! Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania. To coś dla miłośników minimalizmu. Zobaczcie, jak prosty pomysł można zamienić w coś efektywnego. 

Zobacz także: Zaskakująca metamorfoza łazienki w nowym mieszkaniu Blanki Lipińskiej. Autorka "365 dni" pokazała zdjęcia przed i po zmianie!

Blanka Lipińska pokazała nową sypialnię

Blanka Lipińska właśnie przeprowadziła się do nowego mieszkania. Internauci nie ukrywają zaciekawienia tym, jak się urządziła. Autorka "365 dni" pokazała już kuchnię, łazienkę oraz przestronną garderobę. W jej nowym lokum znajdzie się także specjalny pokój dla Barona. A jak będzie wyglądała jej sypialnia? Blanka Lipińska właśnie uchyliła rąbka tajemnicy, pokazując jej fragmenty na Instagramie. 

Pomieszczenie jest utrzymane w szarej kolorystyce. Wnętrze rozjaśnia szary podświetlany regał, na którym znajdują się ramki z... materiałami z popularnego sieciówkowego sklepu budowlanego. Trzeba przyznać, że ten dość prosty i tani pomysł wygląda bardzo efektownie i idealnie wpisuje się do minimalistycznego wnętrza. Największą powierzchnię sypialni zajmuje dużo łóżko. Uwagę zwraca także nowoczesny żyrandol. Jesteście zwolennikami takich wnętrz czy stawiacie na dużo większą różnorodność kolorystyczną? 

Zobacz także: Blanka Lipińska pokazuje luksusowe dodatki do nowego mieszkania. Internauci: "Po co pchać kasę w wynajmowane mieszkanie?"

Blanka Lipińska pokazała jak urządziła nową sypialnie. Wnętrze utrzymane jest w szarej kolorystyce. 

Blanka Lipińska pokazała nową sypialnię
Instagram

Blanka Lipińska postawiła na pomysłowe ozdoby, które powstały z połączenia ramek oraz zwykłych materiałów dostępnych w sklepie budowlanym. Podoba Wam się takie rozwiązanie? 

Blanka Lipińska pokazała nową sypialnię
Instagram

Podobają wam się nowe wnętrza Blanki Lipińskiej? 

Blanka Lipińska w szarej koszulce
EastNews

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00