Blanka Lipińska w okularach

Blanka Lipińska i jej "bad hair day"! Tak wygląda autorka "365 dni" na chwilę przed farbowaniem

Blanka Lipińska w okularach

Blanka Lipińska nie boi się odważnych metamorfoz i w ostatnim czasie mocno eksperymentuje ze swoimi włosami. Niedawno zdecydowała się na dużą zmianę i przefarbowała włosy na bardzo jasny blond. Zdradziła wtedy, że nie planuje ścinać bardziej włosów i jest to związane z upodobaniami Barona:

Jeśli ktoś z was spodziewał się, że obetnę się na krótko to niestety nie, ponieważ Aleksander lubi długowłose blondyny z dużymi ustami - zdradziła na InstaStories. 

Teraz autorka "365 dni" na życzenie fanek pochwaliła się nowymi pomadkami i przy okazji pokazała swoje włosy tuż przed farbowaniem. Celebrytka zdaje sobie sprawę, że ten "bad hair day" mógł zaskoczyć jej obserwatorki dlatego powiedziała na Instastories:

Przepraszam za moje włosy, za chwilę przychodzi Aga i będziemy farbować.

Tak wygląda Blanka Lipińska, kiedy jej fryzura nie jest idealnie ułożona. Trzeba przyznać, że nie jest źle. Kucyk to zawsze dobry pomysł. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Autorka "365 dni" Blanka Lipińska pozuje zupełnie nago! Ależ ona ma figurę, choć... twierdzi, że przytyła

Blanka Lipińska bad hair day
Instagram

Blanka Lipińska mierzy się z hejtem na temat swojego wyglądu!

Blanka Lipińska nie ukrywa, że otrzymuje bardzo krytyczne komentarze na temat swojego wyglądu. Autorka "365 dni" postanowiła publicznie odpowiedzieć na hejt jednej z Internautek i opublikowała jej wpis na Instastories, na który odpowiedziała:

Nadal jestem inteligentna, charyzmatyczna i zaradna. A skoro od kilku dni wszyscy tak skupiają się nad moim wyglądem to przykro mi, ale świadczy to tylko o poziomie społeczeństwa, i że kolejny raz miałam rację, kiedy wielokrotnie mówiłam o ulepszaniu siebie, bo świat nie lubi "brzydkich" ludzi. 

Autorka "365 dni" nie zgadza się na hejt w sieci, a jako osoba publiczna często otrzymuje krytyczne komentarze dotyczące fryzury czy stylizacji. 

Blanka Lipińska w salonie fryzjerskim
Instagram

Wcześniej pisarka stawiała na zdecydowanie bardziej naturalne kolory.

Moda na jesień 2020: Blanka Lipińska w biker boots
Instagram

 

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48