Doda skomentowała aferę z Szulim
ONS

Doda o Szulim: Ona dla mnie nie jest człowiekiem. Pozew jest już w sądzie

Doda skomentowała aferę z Szulim
ONS

Od pamiętnej bójki między Dodą a Agnieszką Szulim minął miesiąc. Przez ten czas wiele polskich gwiazd wyraziło swoje zdanie na temat zaistniałej sytuacji i opowiedziało się za którąś ze stron. W dyskusję włączyli się m.in. Edyta Górniak, Michał Wiśniewski czy też Karolina Korwin Piotrowska. Większość opowiedziała się za stroną dziennikarki TVN, która twierdzi, że została zaatakowana przez Rabczewską. Przypomnijmy: Doda i Agnieszka Szulim pobiły się w toalecie

Podczas premiery pierwszego DVD Dody, dziennikarz Super Expressu zadał wokalistce kilka pytań odnośnie całego zdarzenia. Jej zdaniem cała sytuacja jest wymysłem Agnieszki, który ma na celu podnieść oglądalność jej show "Na językach". Warto również dodać, że rodzice gwiazdy zdecydowali się złożyć pozew do sądu przeciwko Szulim za naruszenie ich dobrego imienia.
 

Agnieszka niepotrzebnie zaczęła i skończy na obrażaniu ludzi. Być może taki ma pomysł na siebie i program. Wydaje mi się, że są granice i nie powinno się obrażać czyjejś rodziny i osób starszych. Nie chce mi się o niej rozmawiać, bo o ludziach mogę rozmawiać, a dla mnie to nie jest człowiek - tłumaczy Doda
 

Zobacz: Cezary Pazura staje w obronie Dody i atakuje Szulim: Dobrze, że dostała z liścia

Dziennikarz przypomniał również o rozmowie sprzed czterech lat w której Dorota powiedziała o tym, że w Polsce bardzo łatwo jest zostać gwiazdą, wystarczy tylko powiedzieć, że miało się z nią konflikt. W obliczu ostatnich wydarzeń były to słowa prorocze:
 

Wystarczy wejść z gwiazdą do wc, żeby stać się gwiazdą albo wystarczy powiedzieć, że jakaś gwiazda Cię pobiła. Takich sytuacji jakie ona prowokuje było miliony. Być może lepiej sprzedaje się niesamowicie wysnuta opowieść po wypaleniu blanta, że ja mając chory kręgosłup jestem w stanie pobić wszystkich dookoła siebie. Umieram ze śmiechu kiedy czytam te obdukcje.
 

Gwiazda w rozmowie z AfterParty.pl zdradziła też, że jej rodzice już kilka miesięcy temu złożyli pozew przeciwko Agnieszce Szulim o naruszenie dóbr osobistych. Doda o pozwie Szulim, który zapowiadała dziennikarka, nic nie wie.
 

Nie wiem co ona złożyła, natomiast moi rodzice złożyli pozew przeciwko Agnieszce Szulim zaraz po tym, jak obraziła ich w swoim programie kilkukrotnie i to było już jakiś czas temu - wyznaje w rozmowie z nami Doda.


Niezależnie od inicjatywy którejkolwiek ze stron, ta sprawa zakończy się w sądzie. Kto wyjdzie obronną ręką?

Doda na gali "Niegrzeczni":

Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10