Czy Big Boy ma dziewczynę?

Big Boy z "Gogglebox. Przed telewizorem" ma dziewczynę!? Uczestnik zdradził prawdę

Czy Big Boy ma dziewczynę?

Mateusz Borkowski, znany jako Big Boy z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" w wywiadzie dla TTV wyznał, czy znalazł już wybrankę swojego serca. W ostatnim czasie gwiazdor przeszedł spektakularną metamorfozę i schudł aż 160 kg! Nic więc dziwnego, że zyskał rzeszę fanek, które są nim zachwycone. Czy w takim razie znalazła się już jakaś kobieta, która skradła jego uczucia? 

Zobacz także: Jak dobrze znasz bohaterów "Gogglebox"? Bardzo trudny quiz dla prawdziwych fanów show

Czy Big Boy jest zakochany? 

Mateusz Borkowski przeszedł jedną z największych metamorfoz w polskim show biznesie. Gwiazdor "Gogglebox..." przez lata zmagał się z ogromną nadwagą, jednak dzięki operacji zmniejszenia żołądka oraz diecie i aktywności fizycznej, dzisiaj jest zupełnie innym człowiekiem. Big Boy teraz bardzo dba o swój wygląd i nic w tym dziwnego, że wiele fanek jest zainteresowanych jego osobą. W wywiadzie dla telewizji TTV Mateusz wyznał, czy jest jeszcze chłopakiem do wzięcia!

- Nie, nie mam żadnej wybranki serca. Jestem chłopakiem do wzięcia! - wyznał Big Boy w wywiadzie dla TTV

Przypomnijmy - rok temu w mediach było bardzo głośno o jego związku z tajemniczą 26-letnią Sandrą! Poznali się w sieci, na Instagramie wstawiali mnóstwo wspólnych zdjęć. W sierpniu 2019 wszystkie jednak zniknęły, co wskazuje na to, że rozstali się ze sobą właśnie w wakacje! Teraz uczestnik show "Gogglebox. Przed telewizorem" jest singlem!

 

Wszystkie zauroczone Mateuszem Borkowskim fanki mogą zatem odetchnąć z ulgą! W dalszym ciągu Big Boy jest wolny i czeka na swoją wybrankę. Jeśli zatem któraś z Was jest zainteresowana to lepiej nie zwlekać, bo gwiazdor "Gogglebox..." ma naprawdę ogromną rzeszę wielbicielek!

Mateusz Borkowski z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Instagram

Big Boy przeszedł przez ostatnie lata ogromną metamorfozę! Udało mu się schudnąć 160 kg!

mateusz borkowski
instagram

 

Więcej na temat Mateusz Big Boy Borkowski
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55