Mateusz Borkowski w czarnej koszuli
East News

Big Boy z "Gogglebox" ostrzega Tomasza Sekielskiego po operacji zmniejszenia żołądka!

Mateusz Borkowski w czarnej koszuli
East News

Niedawno Tomasz Sekielski poddał się zabiegowi zmniejszenia żołądka. Nie jest żadną tajemnicą, że identyczną operację przeszedł kilka lat temu Big Boy czyli Mateusz Borkowski znany z "Gogglebox. Przed telewizorem". Jego metamorfoza po zabiegu była spektakularna. Mateusz cierpiał na otyłość - ważył 230 kg przed operacją, a tusza zagrażała już jego życiu. Lekarze otwarcie mówili mu, że albo operacja, albo śmierć. Nic więc dziwnego, że Big Boy zdecydował się na operację, a dzięki niej schudł aż 160 kg. Mimo że jego życie całkiem się zmieniło, a on teraz może cieszyć się zdrowiem i sprawnością, to jednak ostrzega Tomasza Sekielskiego. Dlaczego?

Big Boy z "Gogglebox" ostrzega Sekielskiego

Teraz Mateusz Borkowski w rozmowie z portalem.abczdrowie.pl wyjawił, że sama operacja to nie wszystko i mimo że początkowo pozwala schudnąć, to jednak w szybki sposób znów można wrócić do dawnej wagi!

Jeśli ktoś nie wykorzysta szansy i nie przypilnuje wszystkiego, to waga wróci na pewno. Niezbędna jest zmiana trybu życia. Kontrola nad tym, co się je, jak się je, w jakich ilościach. To nie jest żadna dieta, to jest po prostu normalny zdrowy tryb życia, jaki powinien prowadzić każdy człowiek - powiedział Borkowski.

Big Boy radzi, żeby jeść często, w małych ilościach i rozsądnie. 

Nie nażerać się jak świnia i przepijać to litrami coli. Każdy organizm jest inny, ja sam jem dużo warzyw, owoców, mięsa - wyznał. 

Mateusz Borkowski jest zdania, że Sekielski podjął bardzo ważny krok w swoim życiu, ale musi teraz bardzo uważać i wykorzystać swoją szansę. A wy również uważacie, że to dobra decyzja? 

 

Big Boy ma za sobą operację zmniejszenia żołądka

Mateusz Borkowski z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Instagram

Sekielski zdecydował się na operację

Tomasz Sekielski
EastNews

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43