Mateusz Borkowski w czarnej koszuli
East News

Big Boy z "Gogglebox" ostrzega Tomasza Sekielskiego po operacji zmniejszenia żołądka!

Mateusz Borkowski w czarnej koszuli
East News

Niedawno Tomasz Sekielski poddał się zabiegowi zmniejszenia żołądka. Nie jest żadną tajemnicą, że identyczną operację przeszedł kilka lat temu Big Boy czyli Mateusz Borkowski znany z "Gogglebox. Przed telewizorem". Jego metamorfoza po zabiegu była spektakularna. Mateusz cierpiał na otyłość - ważył 230 kg przed operacją, a tusza zagrażała już jego życiu. Lekarze otwarcie mówili mu, że albo operacja, albo śmierć. Nic więc dziwnego, że Big Boy zdecydował się na operację, a dzięki niej schudł aż 160 kg. Mimo że jego życie całkiem się zmieniło, a on teraz może cieszyć się zdrowiem i sprawnością, to jednak ostrzega Tomasza Sekielskiego. Dlaczego?

Big Boy z "Gogglebox" ostrzega Sekielskiego

Teraz Mateusz Borkowski w rozmowie z portalem.abczdrowie.pl wyjawił, że sama operacja to nie wszystko i mimo że początkowo pozwala schudnąć, to jednak w szybki sposób znów można wrócić do dawnej wagi!

Jeśli ktoś nie wykorzysta szansy i nie przypilnuje wszystkiego, to waga wróci na pewno. Niezbędna jest zmiana trybu życia. Kontrola nad tym, co się je, jak się je, w jakich ilościach. To nie jest żadna dieta, to jest po prostu normalny zdrowy tryb życia, jaki powinien prowadzić każdy człowiek - powiedział Borkowski.

Big Boy radzi, żeby jeść często, w małych ilościach i rozsądnie. 

Nie nażerać się jak świnia i przepijać to litrami coli. Każdy organizm jest inny, ja sam jem dużo warzyw, owoców, mięsa - wyznał. 

Mateusz Borkowski jest zdania, że Sekielski podjął bardzo ważny krok w swoim życiu, ale musi teraz bardzo uważać i wykorzystać swoją szansę. A wy również uważacie, że to dobra decyzja? 

 

Big Boy ma za sobą operację zmniejszenia żołądka

Mateusz Borkowski z
Instagram

Sekielski zdecydował się na operację

Tomasz Sekielski
EastNews

 

Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58