Mateusz Big Boy Borkowski
Instagram

Big Boy ciągle chudnie! Ile dzisiaj waży? Opowiedział o wyroku, który usłyszał od lekarza

Mateusz Big Boy Borkowski
Instagram

Mateusz Borkowski znany jako Big Boy z Googlebox. Przed telewizorem przeszedł spektakularną metamorfozę. Kiedy rozpoczął swoją karierę w programie ważył aż 240 kg! Nigdy nie krył, że sam doprowadził się do aż tak dramatycznego stanu. Nawet w odcinkach programu wielokrotnie zajadał się niezdrowym jedzeniem oraz słodyczami i pił słodkie napoje.

Jednak w końcu nastąpił przełom w życiu celebryty. Postanowił zawalczyć o swoje zdrowie. Teraz jest aż o 167 kg lżejszy i ciągle dba o formę. 

Wielka metamorfoza Big Boy'a

Mateusz "Big Boy" Borkowski opowiedział o swojej walce z otyłością w TVN24. Przyznał, że nawet najprostsze czynności życiowe sprawiały mu ogromne trudności: 

"Nie mogłem wyrzucić śmieci, a śmietnik był mniej więcej 80 metrów od mojego domu. Sapałem jak parowóz. Miałem problemy z wejściem po trzech schodach. To już nie było życie. To była wegetacja" - wyznał w programie "Wstajesz i weekend" 

Big Boy wyznaje, że również wizyta u lekarza nie należała do najprzyjemniejszych. Usłyszał gorzką prawdę: 

"Powiedział, że za trzy lata będzie mi można zanieść kwiatki na grób. I będę brał torbę leków, o ile dożyję."

Opinia lekarza brzmiała jak wyrok. Mateusz Borkowski postanowił zadbać o swoje zdrowie. Dzięki operacji, ale również samozaparciu i silnej woli udało mu się schudnąć aż 167 kg! Dieta wymagała wielu wyrzeczeń i na pewno przeżywał wiele ciężkich momentów. Jednak z perspektywy czasu uczestnik programu przyznał, że to nie było aż tak trudne, jak się wydawało. 

To nie jest trudna praca. Jeżeli ktoś chce osiągnąć cel, zgubić kilogramy i zacząć żyć to trzeba sobie uświadomić jedną podstawową rzecz, że to jest zabawa do końca życia. To nie jest żadna walka, tylko to jest po prostu życie. Jeśli chce się żyć, to trzeba o siebie dbać.

Trudno się z tym nie zgodzić. Jesteśmy pełni podziwu.

Mateusz Big Boy Borkowski
Instagram

Mateusz Big Boy Borkowski
Instagram

Więcej na temat Mateusz Big Boy Borkowski
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27