Biedronka
East News

Biedronka od dziś otwarta całą dobę. Do kiedy? Jakie zmiany? To musisz wiedzieć! 

Biedronka
East News

Kilka dni temu informowaliśmy, że sieć sklepów Biedronka przed świętami (od 7.04 czyli od dziś do 10.04) będzie otwarta całą dobę. Tak się stało, a więc klienci będą mogli robić zakupy nawet w nocy. Jednak warto uważać na kilka nowych zasad działania placówek. Na co uważać?

 

Flesz ewydanie

 

Biedronka otwarta całą dobę. Co należy wiedzieć?

Przede wszystkim - obowiązują aktualne zalecenia władz. A więc w sklepach mogą przebywać maksymalnie 3 osoby na jedną kasę, należy zachować odstęp w kolejce czy też nosić rękawiczki jednorazowe.

Do każdego sklepu (zarówno małego, jak i wielkopowierzchniowego), a także do każdego lokalu usługowego może wejść maksymalnie tyle osób, ile wynosi iloczyn liczby wszystkich kas i liczby 3. PRZYKŁAD To znaczy, że jeśli w sklepie jest 5 kas, to w jednym momencie na terenie sklepu może przebywać 15 klientów. PRZYKŁAD Jeśli w banku są 3 stanowiska obsługi, to w jednym momencie na terenie banku może przebywać 9 osób. Ważne! Liczy się ogólna liczba kas, a nie tych, które są czynne. - czytamy na stronie gov.pl

Oczywiście warto pamiętać, że godziny 10-12 są przeznaczone dla osób powyżej 65. roku życia. To jednak nie wszystko! Jak podaje gazeta.pl Biedronka w niektórych sklepach zainstalowała kasy mobilne, dzięki czemu w danym sklepie może być więcej osób. 

W sobotę, 11.04, ostatnią płatność za zakupy będzie można wykonać do godziny 13:55!

Koronawirus w Polsce. Biedronka zwiększa środki ostrożności
East News

 

Więcej na temat Biedronka
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55