Selena Gomez i Justin Bieber razem, zakochani
EastNews

Justin Bieber wciąż tęskni za Seleną Gomez? Pisze o niej piosenki!

Selena Gomez i Justin Bieber razem, zakochani
EastNews

Związek Justina Biebera i Seleny Gomez już dawno należy do przeszłości. W ubiegłym roku Kanadyjczyk zaczął spotykać się z Hailey Baldwin. Następnie modelka i wokalista, po kilku miesiącach związku, zaręczyli się, a także ponoć wzięli ślub! Ale jak się okazuje, 25-latek wciąż nie zapomniał o swojej byłej dziewczynie. Według fanów wciąż o niej pisze piosenki... 

Justin Bieber napisał piosenkę o Selenie Gomez?

Wiadomość o ślubie Justina Biebera i Hailey Baldwin zaskoczyła wszystkich fanów i media. Kanadyjczyk dopiero co rozstał się ukochaną Seleną Gomez, a chwilę później oznajmił światu, że jego serce już jest zajęte i właśnie założył rodzinę z piękną modelką. Fani wokalisty byli zdruzgotani zachowaniem 25-latka. A Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego z powodu złego stanu zdrowia. Czy wiadomość o utracie dawnej miłości załamała ją? Według oficjalnych informacji piosenkarka przeszła załamanie nerwowe oraz miała niepokojąco niski poziom białych krwinek w swoim organizmie, co mocno ją zaniepokoiło, bo jest po przeszczepie nerki. 

Zobacz także: Selena Gomez zapomniała w końcu o Justinie Bieberze? Na imprezie pojawiła się z innym facetem

Dziś od tych wydarzeń minęło już kilka miesięcy i fani przyzwyczaili się do Hailey Bieber u boku wokalisty. Selena Gomez wydaje się natomiast szczęśliwa. Gwiazda spotyka się z przyjaciółmi, wróciła do social mediów i wdaje się nawet w dyskusję dot. prawa aborcyjnego!

W przeciwieństwie do wokalistki Bieber chyba wciąż nie poradził sobie z rozstaniem. Czy udaje szczęśliwego? Na początku tego roku wyznał, że cierpi na depresję i prosi fanów o modlitwę i wsparcie. 25-latek ukojenia szuka również w muzyce. Ostatnio nagrał wspólny utwór z Chrisem Brownem "Don't Check On Me", który w ciągu 5 dni w serwisie YouTube odtworzono ponad 4 mln razy. Piosenka cieszy się wielką popularnością, ale zdaniem internautów Justin śpiewa w niej o... Selenie Gomez! 

- Nie sprawdzaj mnie. Jeśli nie jesteśmy razem, to prawdopodobnie nie bez powodu.

- Nie wylewaj więcej łez. Nie zyskasz tym mojej empatii.

- Nie pozwolę, by duchy naszej przeszłości obciążały moją przyszłość - brzmią słowa piosenki. 

Internauci są bardzo zawiedzeni zachowaniem Biebera. 

- Masz żonę, więc po co ciągle wracasz do swojej ex? - pytają wokalisty. 

Myślicie, że piosenka naprawdę jest o Selenie Gomez? Posłuchajcie jej! 

Justin jest mężem Hailey Baldwin

Justin Bieber, Hailey Bieber wściekli i w złych humorach
East News

 

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44