allOnS_20120205_zaf_rx3_159.jpg

Białe lilie, pusty pokój, czyli jakie zachcianki ma Madonna

allOnS_20120205_zaf_rx3_159.jpg

Tuż po rozpoczęciu tegorocznej trasy Madonny zrobiło się głośno o kaprysach gwiazdy. Ponoć na liście życzeń są m.in. białe i różowe lilie o równo podciętych łodyżkach oraz puste pokoje hotelowe, w których ustawiać można jedynie prywatne meble artystki. Kostiumy na trasę koncertową przygotował m.in. projektant z domu mody Givenchy. Piosenkarka podróżuje razem z 200-osobową ekipą. Oprócz muzyków, tancerzy i ochroniarzy, w zespole jest także osobisty kucharz, specjalista od akupunktury, instruktor jogi oraz osobista kosmetyczka Madonny – Michelle Peck. Ale czy to naprawdę aż takie wymagania? Pół roku w podróży, trasa przez cztery kontynenty, prawie 90 koncertów to duże obciążenie m.in. dla skóry, a królowa każdego dnia chce wyglądać pięknie.  
 
Cera nie lubi zmian, a trasy koncertowe to nieustające zmiany wody i klimatu. Nic więc dziwnego, że Madonna zabiera ze sobą nie tylko ulubione kosmetyki, ale również swoją prywatną opiekunkę skóry. Kosmetyczka gwiazd, Michelle Peck od kilku lat jest propagatorką infuzji tlenowej Intraceuticals. To niezwykle skuteczny zabieg odmładzający, który polega na dostarczaniu skórze substancji aktywnych za pomocą sprężonego tlenu. Efekty metody są widoczne już po pierwszym zabiegu.
 
Michelle stosuje Intraceuticals u siebie i swoich słynnych klientek. Z przekonaniem opowiada też o jego efektach:
 
"Wystarczy 30 minut zabiegu, by skóra wyglądała promiennie i świeżo. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego pod trzema postaciami Intraceuticals doskonale nawilża skórę i sprawia, że wygląda ona młodziej. " - zdradza Michelle Peck.

Czyżby odkryła sekret wiecznej młodości? Patrząc na ponad 50-letnią Madonnę nie mamy co do tego wątpliwości.

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13