btl
Adobe Stock
Newsy

Jak przygotować ciało na lato po kwarantannie? Koniecznie wypróbuj te bezpieczne i skuteczne zabiegi!

Jak przygotować ciało na lato po kwarantannie? Koniecznie wypróbuj te bezpieczne i skuteczne zabiegi!

Nikt z nas nie mógł przypuszczać, że w tym roku wiosnę spędzimy w domach. Ta sytuacja pod wieloma względami nie była łatwa – zostaliśmy niespodziewanie wytrąceni z naszego naturalnego rytmu, narażeni na duży stres i musieliśmy mocno przeorganizować nasze życie. Jednym z efektów kwarantanny są nadprogramowe kilogramy. Brak jakiegokolwiek ruchu, zamknięte siłownie i bliska odległość lodówki są częstą przyczyną dodatkowego tłuszczyku :). W okresie pandemii nie mogliśmy również zadbać o swoje zdrowie, a co za tym idzie problemy z nim związane nawarstwiały się. Leczenie żylaków czy nietrzymania moczu to coś, co często odkładamy na później. Niestety, to nie mija, a z biegiem czasu tylko się pogarsza. Na szczęście, teraz wreszcie możemy o siebie zadbać!

Wiemy, że pandemia jeszcze trwa i należy przestrzegać różnych obostrzeń, dlatego wybraliśmy dla ciebie bezkontaktowe zabiegi, które są najlepszym rozwiązaniem w obecnej sytuacji. Skąd możesz mieć pewność, że są bezpieczne? Podczas zabiegów z użyciem urządzeń BTL czas, w którym przebywasz z osobą, która ustawia maszynę, jest bardzo krótki. Co więcej, operator urządzenia nie musi cię w ogóle dotykać. Podczas praktycznie całej sesji jesteś w bezpiecznej odległości od operatora.

Trendy w chirurgii plastycznej piersi

BTL EMBODY

Zabieg EMBODY
mat. prasowe

Ten zabieg to prawdziwy hit! Ostatnio testowała go nasza redaktorka i była zachwycona efektami. Zabieg BTL EMBODY modeluje ciało, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit oraz buduje mięśnie. Jak to możliwe? Urządzenie wykorzystuje HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology), czyli zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie, czyli wybiórczo, ponad maksymalne skurcze mięśni. Efektem jest rozrost włókien mięśniowych! W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM wywołuje ok. 20 tysięcy supramaksymalnych skurczów. Co najlepsze, będziesz czuła, jak intensywnie pracują twoje mięśnie, ale ty nie kiwniesz nawet palcem :). Jeśli marzysz o pięknej, jędrnej pupie, zabieg BTL EMBODY będzie doskonałym rozwiązaniem. Czy wiesz, że jedna sesja „treningu” pośladków z BTL EMBODY zastąpi ci, aż 20 tysięcy przysiadów? Równie świetnych rezultatów można spodziewać się podczas użycia urządzenia do wzmocnienia mięśni brzucha i spalenia tłuszczyku. Jeden zabieg BTL EMBODY zapewnia mięśniom wysiłek porównywalny do aż 20 tysięcy brzuszków! Te liczby naprawdę robią wrażenie. Wystarczą zaledwie 4 sesje (wykonywane co 2-3 dni), by w nieinwazyjny sposób podnieść, ujędrnić i wyszczuplić pośladki czy też wzmocnić mięśnie brzucha, zredukować nierówności i zwęzić talię. Oznacza to, że cała seria zabiegów zajmie ci nie więcej niż 14 dni. Finalny efekt terapii widoczny jest po miesiąc od ostatniej serii.

BTL VANQUISH ME

Vanquish BTL
materiały prasowe

Naszym kolejnym ulubieńcem jest zabieg BTL VANQUISH™ ME, który przy użyciu technologii LAHF, umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Co to oznacza? Możemy wyszczuplić to miejsce, na którym najbardziej nam zależy. Zapomnij o masywnych udach czy oponce! Ten rewolucyjny sposób umożliwia likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki. Jak to działa? Podczas gdy skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w wyższej temperaturze niż otaczające tkanki. Co ważne, zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a od razu po jego zakończeniu, możesz wrócić do normalnej aktywności!

BTL EMSELLA

BTL Emsella
Mat. prasowe

Masz problem z nietrzymaniem moczu? Koniecznie wypróbuj krzesło BTL EMSELLA. Dlaczego warto? Po pierwsze, wykonuje ono za kobiety prawidłowy i intensywny trening mięśni dna miednicy oraz poprawia jakość doznań seksualnych. Wystarczy kilka sesji, by wzmocnić mięśnie oraz przywrócić kontrolę nad ich pracą. Po drugie, trening odbywa się w ubraniu oraz nie wymaga żadnych specjalnych działań, a jedynie spędzenia pół godziny w specjalnym fotelu treningowym. Jak to dokładnie działa? EMSELLA do stymulacji i wzmacniania mięśni dna miednicy wykorzystuje fale elektromagnetyczne HIFEM. Przenikają one swobodnie przez odzież i kość miednicy, dzięki czemu nie musisz rozbierać się do zabiegu. W trakcie jednego 28-minutowego treningu EMSELLA wywołuje ponad 11 tysięcy skurczy o supramaksymalnej intensywności. Warto wiedzieć, że w tym samym czasie za pomocą ćwiczeń Kegla mogłabyś wykonać jedynie ok. tysiąca skurczy o dużo niższej intensywności. Dla wzmocnienia mięśni dna miednicy ważna jest też długość trwania skurczu, a także odpowiednia relaksacja mięśni. Urorehabilitanci podkreślają, że większość kobiet wykonuje ćwiczenia Kegla niewłaściwie: z reguły za szybko, za słabo i bez odpowiedniego rozluźniania mięśni. Technologia HIFEM nie tylko wywołuje intensywne skurcze, ale także odpowiednio je relaksuje. Najnowsze badania wykazały również znaczną poprawę przy problemie nietrzymania moczu u mężczyzn.

Seria sześciu zabiegów eliminuje problem nietrzymania moczu, a wzorzec motoryczny, wypracowany zaledwie w trzy tygodnie, sprawia, że będziesz w stanie samodzielnie ćwiczyć mięśnie dna miednicy.

BTL LYMPHASTIM

btl
Mat.prasowe

BTL LYMPHASTIM to drenaż limfatyczny, czyli nowoczesna i skuteczna metoda masażu. Działa leczniczo na system limfatyczny i likwiduje m.in. przewlekłe obrzęki, niewydolność żył, niedokrwienność kończyn dolnych. Zabiegi wykonywane aparatem LYMPHASTIM działają na zasadzie sekwencyjnego masażu uciskowego. Specjalne aplikatory z zachodzącymi na siebie komorami zapewniają delikatny masaż, który przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu limfatycznego oraz żylnego. Największą zaletą stosowania systemu LYMPHASTIM są natychmiastowe rezultaty!

Materiał powstał we współpracy z marką BTL

 

Jennifer Lopez
East News
Newsy
Seksowne i jędrne ciało jeszcze tego lata? Znamy na to sposób
Seksowne i jędrne ciało jeszcze tego lata? Znamy na to sposób

Umówmy się – krągłości są sexy. Nie bez powodu Kim Kardashian czy Jennifer Lopez cieszą się taką popularnością. Panowie do nich wzdychają, a panie zerkają z zazdrością. Figury tych dwóch gwiazd dalekie są od wzorców promowanych przez topmodelki na wybiegach, jednak seksapilu nie można im odmówić. Jaki jest ich sekret? Jędrność. I o to właśnie chodzi – tego lata zachwyć wszystkich sprężystą, wolną od cellulitu skórą.  Budowanie mięśni nigdy nie było tak proste! Co chcemy ci zaproponować? Zabieg BTL EMBODY , który modeluje ciało, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit oraz buduje mięśnie. Możesz go zrobić w Klinice Bellazone . HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie, czyli wybiórczo, ponad maksymalne skurcze mięśni. Dzięki temu pobudza: wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych. Skurcze te są tak intensywne i szybkie, że podobnego efektu nigdy nie udałoby ci się osiągnąć na treningu.  W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM wywołuje ok. 20 tysięcy supramaksymalnych skurczów . Oczywiście będziesz je odczuwać, ale nie musisz wykonywać żadnych ruchów. Słowem? Ty odpoczywasz, mięśnie ciężko pracują. Chcesz wiedzieć więcej? W przypadku treningu pośladków 30-minutowy zabieg BTL EMBODY zastępuje 20 tysięcy przysiadów. A ile ty robisz w trakcie jednej sesji? W trakcie jednego zabiegu BTL EMBODY zapewnia mięśniom wysiłek porównywalny do 20 tysięcy brzuszków. Po takich ćwiczeniach zakwasy raczej nie dałyby ci żyć, a w tym przypadku nie jest konieczna żadna rekonwalescencja.  Jednoczesna redukcja tłuszczu i modelowanie mięśni Amerykański portal RealSelf poświęcony medycynie...

Alessandra Ambrosio
East News
Styl życia
Z problemem nietrzymania moczu boryka się co czwarta kobieta. Ty też? Sprawdź, jak wreszcie z nim wygrać!
Z problemem nietrzymania moczu boryka się co czwarta kobieta. Ty też? Sprawdź, jak wreszcie z nim wygrać!

Fotel BTL Emsella to prawdziwa rewolucja we wzmacnianiu mięśni dna miednicy i leczeniu nietrzymania moczu. Dzięki niemu możesz mieć silne mięśnie dna miednicy już w trzy tygodnie! I to bez żmudnych ćwiczeń, rozbierania się i krępujących badań. Wszystko zrobi za ciebie! Jak to działa? BTL Emsella - rewolucja w walce z nietrzymaniem moczu Nietrzymanie moczu to dolegliwość, która dotyka co czwartą kobietę między 30. a 59. rokiem życia. Szacuje się, że na świecie temat dotyczy aż ok. 40% kobiet! Przyczyny? Jedna z najważniejszych to ciąże i porody, w wyniku których na problem nietrzymania moczu narażone są nawet tak wysportowane kobiety, jak Alessandra Ambrosio, która urodziła dwójkę dzieci. Kobiety obawiają się, że rozciągnięcie mięśni dna miednicy jest nieodwracalne lub wymaga poważnego zabiegu operacyjnego lub krępującego zabiegu dopochwowego. Jednocześnie samodzielnie nie potrafią odpowiednio wzmocnić dna miednicy np. za pomocą ćwiczeń Kegla, ponieważ właśnie z powodu słabości mięśni nie są w stanie wywoływać odpowiednio intensywnych i długich oraz wyizolowanych skurczy - koło się zamyka. I tu jest przestrzeń dla krzesła Emsella! Wykonuje ono za kobiety prawidłowy i intensywny trening mięśni dna miednicy. Wystarczy kilka sesji , by wzmocnić mięśnie oraz przywrócić kontrolę nad ich pracą. Trening odbywa się w ubraniu, nie wymaga żadnych specjalnych działań, a jedynie spędzenia pół godziny w specjalnym fotelu treningowym. Seria sześciu zabiegów eliminuje problem nietrzymania moczu, a wzorzec motoryczny, wypracowany zaledwie w trzy tygodnie, sprawia, że kobieta jest w stanie samodzielnie ćwiczyć mięśnie dna miednicy.  Emsella - jak to działa? Emsella do stymulacji i wzmacniania mięśni dna miednicy wykorzystuje fale...

ciąża
Adobe Stock
Newsy
Czy wiesz, które gwiazdy rodziły naturalnie? Słynne aktorki i modelki wybierają poród siłami natury.
Czy wiesz, które gwiazdy rodziły naturalnie? Słynne aktorki i modelki wybierają poród siłami natury.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'nFfr4ovPAOnfSFf.uYXpwKe1XrDUE28olto36_b.ovj.I7', 'snookpkram', 'ljdtqpqmuioqkvlxkqiblkjlnhmi']); Zapewne każda ciężarna kobieta, która chce rodzić w sposób naturalny, stresuje się przed tym wydarzeniem. Nic dziwnego — to duży wysiłek dla organizmu. Po porodzie za to, sen z powiek spędza powrót do formy dolnych partii mięśni. Jak radzą sobie z tym gwiazdy, które rodziły naturalnie?  Poród naturalny wśród gwiazd Hollywood Na poród siłami natury zdecydowała się się m.in modelka Miranda Kerr . W 2011 roku urodziła Flynna , zaś w 2018 przyszedł na świat jej drugi syn, Hart . Podczas porodów starała się skupić na oddechu, by jak najbardziej kontrolować swoje ciało. Sama przyznaje, że dużo dała jej też medytacja, którą praktykowała w czasie obu ciąży. Obecnie Krerr oczekuje przyjścia na świat swojego trzeciego potomka. Czy również zdecyduje się poród siłami natury? Zobaczymy.  Kolejną gwiazdą, która rodziła w sposób naturalny, jest aktorka Mila Kunis.  O swoich przygotowaniach do tego dnia opowiedziała w The Ellen DeGeneres Show. Jej córeczka, Wyatt  przyszła na świat cztery lata temu. Poród odbył się w domu, w obecności wykwalifikowanych położnych. Po tym wydarzeniu aktorka dużo czasu spędziła na ćwiczeniach, które pomagały jej wrócić do formy. Poddawała się także zabiegom, które regenerowały jej mięśnie. Dwa lata później urodziła kolejne dziecko - synka Dymitriia .   Fot. Miranda Kerr, Mila Kunis Jak ćwiczyć mięśnie po porodzie? Jednym z najczęstszych problemów, z którym muszą się mierzyć kobiety...

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner