btl
Adobe Stock

Jak przygotować ciało na lato po kwarantannie? Koniecznie wypróbuj te bezpieczne i skuteczne zabiegi!

btl
Adobe Stock

Nikt z nas nie mógł przypuszczać, że w tym roku wiosnę spędzimy w domach. Ta sytuacja pod wieloma względami nie była łatwa – zostaliśmy niespodziewanie wytrąceni z naszego naturalnego rytmu, narażeni na duży stres i musieliśmy mocno przeorganizować nasze życie. Jednym z efektów kwarantanny są nadprogramowe kilogramy. Brak jakiegokolwiek ruchu, zamknięte siłownie i bliska odległość lodówki są częstą przyczyną dodatkowego tłuszczyku :). W okresie pandemii nie mogliśmy również zadbać o swoje zdrowie, a co za tym idzie problemy z nim związane nawarstwiały się. Leczenie żylaków czy nietrzymania moczu to coś, co często odkładamy na później. Niestety, to nie mija, a z biegiem czasu tylko się pogarsza. Na szczęście, teraz wreszcie możemy o siebie zadbać!

Wiemy, że pandemia jeszcze trwa i należy przestrzegać różnych obostrzeń, dlatego wybraliśmy dla ciebie bezkontaktowe zabiegi, które są najlepszym rozwiązaniem w obecnej sytuacji. Skąd możesz mieć pewność, że są bezpieczne? Podczas zabiegów z użyciem urządzeń BTL czas, w którym przebywasz z osobą, która ustawia maszynę, jest bardzo krótki. Co więcej, operator urządzenia nie musi cię w ogóle dotykać. Podczas praktycznie całej sesji jesteś w bezpiecznej odległości od operatora.

BTL EMBODY

Zabieg EMBODY
mat. prasowe

Ten zabieg to prawdziwy hit! Ostatnio testowała go nasza redaktorka i była zachwycona efektami. Zabieg BTL EMBODY modeluje ciało, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit oraz buduje mięśnie. Jak to możliwe? Urządzenie wykorzystuje HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology), czyli zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie, czyli wybiórczo, ponad maksymalne skurcze mięśni. Efektem jest rozrost włókien mięśniowych! W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM wywołuje ok. 20 tysięcy supramaksymalnych skurczów. Co najlepsze, będziesz czuła, jak intensywnie pracują twoje mięśnie, ale ty nie kiwniesz nawet palcem :). Jeśli marzysz o pięknej, jędrnej pupie, zabieg BTL EMBODY będzie doskonałym rozwiązaniem. Czy wiesz, że jedna sesja „treningu” pośladków z BTL EMBODY zastąpi ci, aż 20 tysięcy przysiadów? Równie świetnych rezultatów można spodziewać się podczas użycia urządzenia do wzmocnienia mięśni brzucha i spalenia tłuszczyku. Jeden zabieg BTL EMBODY zapewnia mięśniom wysiłek porównywalny do aż 20 tysięcy brzuszków! Te liczby naprawdę robią wrażenie. Wystarczą zaledwie 4 sesje (wykonywane co 2-3 dni), by w nieinwazyjny sposób podnieść, ujędrnić i wyszczuplić pośladki czy też wzmocnić mięśnie brzucha, zredukować nierówności i zwęzić talię. Oznacza to, że cała seria zabiegów zajmie ci nie więcej niż 14 dni. Finalny efekt terapii widoczny jest po miesiąc od ostatniej serii.

BTL VANQUISH ME

Vanquish BTL
materiały prasowe

Naszym kolejnym ulubieńcem jest zabieg BTL VANQUISH™ ME, który przy użyciu technologii LAHF, umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Co to oznacza? Możemy wyszczuplić to miejsce, na którym najbardziej nam zależy. Zapomnij o masywnych udach czy oponce! Ten rewolucyjny sposób umożliwia likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki. Jak to działa? Podczas gdy skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w wyższej temperaturze niż otaczające tkanki. Co ważne, zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a od razu po jego zakończeniu, możesz wrócić do normalnej aktywności!

BTL EMSELLA

BTL Emsella
Mat. prasowe

Masz problem z nietrzymaniem moczu? Koniecznie wypróbuj krzesło BTL EMSELLA. Dlaczego warto? Po pierwsze, wykonuje ono za kobiety prawidłowy i intensywny trening mięśni dna miednicy oraz poprawia jakość doznań seksualnych. Wystarczy kilka sesji, by wzmocnić mięśnie oraz przywrócić kontrolę nad ich pracą. Po drugie, trening odbywa się w ubraniu oraz nie wymaga żadnych specjalnych działań, a jedynie spędzenia pół godziny w specjalnym fotelu treningowym. Jak to dokładnie działa? EMSELLA do stymulacji i wzmacniania mięśni dna miednicy wykorzystuje fale elektromagnetyczne HIFEM. Przenikają one swobodnie przez odzież i kość miednicy, dzięki czemu nie musisz rozbierać się do zabiegu. W trakcie jednego 28-minutowego treningu EMSELLA wywołuje ponad 11 tysięcy skurczy o supramaksymalnej intensywności. Warto wiedzieć, że w tym samym czasie za pomocą ćwiczeń Kegla mogłabyś wykonać jedynie ok. tysiąca skurczy o dużo niższej intensywności. Dla wzmocnienia mięśni dna miednicy ważna jest też długość trwania skurczu, a także odpowiednia relaksacja mięśni. Urorehabilitanci podkreślają, że większość kobiet wykonuje ćwiczenia Kegla niewłaściwie: z reguły za szybko, za słabo i bez odpowiedniego rozluźniania mięśni. Technologia HIFEM nie tylko wywołuje intensywne skurcze, ale także odpowiednio je relaksuje. Najnowsze badania wykazały również znaczną poprawę przy problemie nietrzymania moczu u mężczyzn.

Seria sześciu zabiegów eliminuje problem nietrzymania moczu, a wzorzec motoryczny, wypracowany zaledwie w trzy tygodnie, sprawia, że będziesz w stanie samodzielnie ćwiczyć mięśnie dna miednicy.

BTL LYMPHASTIM

btl
Mat.prasowe

BTL LYMPHASTIM to drenaż limfatyczny, czyli nowoczesna i skuteczna metoda masażu. Działa leczniczo na system limfatyczny i likwiduje m.in. przewlekłe obrzęki, niewydolność żył, niedokrwienność kończyn dolnych. Zabiegi wykonywane aparatem LYMPHASTIM działają na zasadzie sekwencyjnego masażu uciskowego. Specjalne aplikatory z zachodzącymi na siebie komorami zapewniają delikatny masaż, który przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu limfatycznego oraz żylnego. Największą zaletą stosowania systemu LYMPHASTIM są natychmiastowe rezultaty!

Materiał powstał we współpracy z marką BTL

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36