Nowa płyta Beyonce bije rekordy
ONS

To była świetna decyzja. Album niespodzianka Beyonce bije rekordy sprzedaży

Nowa płyta Beyonce bije rekordy
ONS

Na nowy album fani Beyonce musieli czekać dwa i pół roku. Media donosiły, że prace nad płytą idą piosenkarce bardzo topornie i nie jest ona zadowolona z ostatecznego efektu. Beyonce niespodziewanie postanowiła zaskoczyć wszystkich i wypuściła do sieci nowy album bez jakiejkolwiek wcześniejszej promocji. Przypomnijmy: Beyonce zaskoczyła cały świat świątecznym prezentem

Odważna decyzja gwiazdy opłaciła się. Wiadomość o albumie-niespodziance natychmiastowo obiegła cały internet, a fani wokalistki masowo odwiedzali serwis iTunes, gdzie można było kupić płytę. Ruch na stronie był tak potężny, że w pewnym momencie serwery odmówiły na kilkadziesiąt minut posłuszeństwa. Eksperci przewidywali, że Beyonce jest na dobrej drodze do pobicia rekordów sprzedaży.

Zobacz: Beyonce pokazała córkę w zaskakującym teledysku

Ich przewidywania sprawdziły się w stu procentach. Apple oficjalnie poinformowało, że album Beyonce sprzedał się w rekordowym nakładzie 823,773 sztuk w zaledwie 3 dni! Zawrzało również na Twitterze - w ciągu 24 godzin od premiery pojawiło się aż 1,2 miliona wpisów na ten temat. Mimo dotychczasowej popularności, Beyonce nigdy nie mogła pochwalić się takim sukcesem w całej swojej karierze.

Słuchaliście już nowej płyty wokalistki? To najlepszy album w tym roku?

Zobacz: Mokra Beyonce w bikini z mężem na plaży w środku nocy

Beyonce na rozdaniu nagród Grammy 2013

 

Więcej na temat Beyonce iTunes
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08