Mat. prasowe

Beyonce i Jay-Z to jedna z najbardziej wpływowych par na świecie. Ich majątek szacuje się na ponad miliard dolarów. Od dawna plotkuje się jednak, że małżeństwo muzyków przechodzi kryzys. Podobno powodem tej sytuacji jest skłonność rapera do romansów. Niektórzy twierdzą, że płyta Beyonce pt. „Lemonade” traktuje głównie o zdradach jej męża. 

Beyonce i Jay-Z rozwiedli się?

Ostatnio wydawało się jednak, że para doszła do porozumienia. Beyonce i Jay-Z coraz częściej pokazywali się razem podczas wspólnych wyjść. Jednak najważniejszy był fakt, że oboje zdecydowali się na kolejną ciążę. Beyonce urodziła bliźnięta. Oprócz tego w 2018 roku ukazał się ich wspólny album pt. "Everything Is Love", który promowali dużą trasą koncertową (również po Europie). Miał to być dowód na to, że między Carterami wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Niestety, wygląda na to, że to tylko pozory. Dziennikarze dotarli bowiem do zaskakujących informacji. Serwis MTO News ustalił, że Beyonce zarejestrowała swoją nową piosenkę w Amerykańskim Stowarzyszeniu Kompozytorów i Wydawców (ASCAP) pod swoim panieńskim nazwiskiem Knowles. Według zagranicznej prasy ma to oznaczać, że wokalistka potajemnie rozwiodła się z raperem! Co na to menedżerowie pary? Wszyscy jak jeden mąż nabrali wody w usta… Wygląda na to, że szykuje się kolejne afera!

Myślicie, że Jay-Z i Beyonce faktycznie są już po rozwodzie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Czy to już koniec ich miłości?

East News

Beyonce będzie teraz występowała pod panieńskim nazwiskiem?

East News

Zobacz także: "Forbes" opublikował ranking najlepiej zarabiających gwiazd w 2018 roku

Więcej na temat Beyonce Jay-Z