Drugi ślub Beyonce i Jaya-Z
ONS

Beyonce i Jay-Z nie rozwodzą się. Właśnie wzięli drugi ślub!

Drugi ślub Beyonce i Jaya-Z
ONS

Amerykańskie media od kilku miesięcy donosiły o poważnym kryzysie w związku Beyonce i Jaya-Z. Niektórzy twierdzili nawet, że ich małżeństwo to już fikcja, a rozwód to kwestia czasu. Jednak starannie prowadzony marketing pary skutecznie stłumił te plotki i wydaje się, że na ten moment oficjalną wersją jest to, że gwiazdorska para ma się świetnie i planuje powiększyć rodzinę. Przypomnijmy: Beyonce w drugiej ciąży? Jay-Z nie ma wątpliwości

Teraz na jaw wychodzą kolejne doniesienia skupione wokół romantycznych wakacji, które małżeństwo spędzało ostatnio w Europie. Jak donosi "Daily Mail", Beyonce i Jay-Z podczas pobytu na Korsyce odnowili swoją przysięgę małżeńską, a wszystko to przy okazji urodzin wokalistki. Ceremonia była bardzo skromna, a w gronie gości znaleźli się tylko ich najbliżsi znajomi. Nie ma chyba już lepszego sposobu na to, aby prasa przestała pisać o kryzysie, bo która skłócona para bierze drugi ślub?
 

Postanowili, że od teraz dzień odnowienia przysięgi będzie ich nową datą do świętowania rocznic ślubu i zapewnili przyjaciół, że ponad wszystko chcą się skupić na wspólnej przyszłości - czytamy w "Daily Mail".


Myślicie, że to prawda czy kolejny zabieg PR-owców?

Zobacz: Beyonce ścięła włosy. Pokazała fryzurę w koszulce za 50 złotych

Bajkowe wakacje Beyonce z rodziną:

Więcej na temat Beyonce Jay-Z
Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59