ONS

Kilka dni temu Beyonce urodziła wymarzoną córeczkę, która przyszła na świat w szpitalu Lenox Hill w Nowym Jorku. Piosenkarka i jej mąż Jay-Z zdecydowali, że dziewczynka będzie nosić imię Blue Ivy Carter. I chociaż pociecha słynnej pary ma dopiero kilka dni, to według zagranicznej prasy mała Blue z pewnością zostanie najmodniejszym niemowlakiem na świecie. Okazuje się bowiem, że dziewczynka w swojej szafie ma ubranka od najlepszych projektanów, które są warte fortunę. Dziecko Beyonce dostaje dosłownie wszystko, co spodoba się artystce. Cena nie ma znaczenia.

- Długo czekali na dziecko i chcą się cieszyć faktem, że mogą jej zapewnić dosłownie wszystko. Kupili ubranka warte tysiące dolarów. Wszystkie od znanych projektantów. Ich córeczka będzie najmodniejszym niemowlęciem na świecie.  Harper Beckham będzie przy niej skromnie ubrana! Widziałam jak kupili jej nawet biżuterię. Blue będzie nosić bransoletki z diamentami, medaliki z platyny. Ostatnio dokupili także wysadzaną diamentami grzechotkę w sklepie Tiffany& Co.- zdradziła w rozmowie z "US Weekly" znajoma gwiazdy.

Informator tygodnika zdradził, że Beyonce kupiła również mały domek do ogrodu, w którym znajdują się ręcznie robione mebelki. W przyszłości, mała Blue, będzie się mogła bawić konikiem na biegunach, za który jej mama zapłaciła 600 tysięcy dolarów!

Wygląda więc na to, że Jay-Z i Beyonce będą spełniać każdą zachciankę swojej córeczki...

                   

kb

Więcej na temat Beyonce Jay-Z