Berlinale 2013

Berlinale 2013: Jackman, Hathaway, Theron i Fonda na czerwonym dywanie

Berlinale 2013

Na słynnym Berlinale najbardziej zachwyciła nas piękna Charlize Theron, w pięknej jedwabnej kreacji projektu Gucci. Aktorka swoją seksowną kreację uzupełniła biżuterią Tiffany & Co. oraz szpilkami Jimmiego Choo model "Fayme" i kopertówką tego samego projektanta. W krótkich włosach i mocnych dodatkach Charlize Theron wyglądała jak królowa kina z lat 40. ubiegłego wieku.

Obok niej, doskonale jak na swój wiek wyglądała Jane Fonda. 75-letnia aktorka w czerni futrzanej etoli wyglądała świetnie! Zaś nominowana do tegorocznego Oscara za rolę drugoplanową, Anne Hathaway wybrała na tę okazję suknię Chanel Couture. Premiera tej sukni odbyła się jesienią 2009 roku. Aktorka swój berliński look uzupełniła satynowymi szpilkami Casadei.

Anne Hathaway na czerwonym dywanie towarzyszył przystojny Australijczyk Hugh Jackman. Aktor w świetnie skrojony garniturze i z brodą, wyglądał jak zwykle dobrze.

Zobaczcie więcej zdjęć z tegorocznego Berlinale 2013:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33