Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Prokuratura zapowiada sekcję zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. Czy to konieczne?

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Dziś rano wiceszef MSWiA za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że służby ratunkowe odnalazły ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy został odnaleziony w okolicach jeziora Kisajno na Mazurach. Ratownicy przez pięć dni szukali męża Agnieszki Woźniak-Starak- niestety, dziś dowiedzieliśmy się o smutnym finale akcji. Piotr Woźniak-Starak zmarł w wieku zaledwie 39 lat. Teraz Prokuratura Okręgowa zapowiedziała, że wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok producenta filmowego. Dlaczego prokuratura podjęła taką decyzję?

Prokuratura zleciła sekcję zwłok Piotra Woźniaka-Staraka

Rzecznik prasowy prokuratury w specjalnym komunikacie potwierdził, że zidentyfikowano już ciało odnalezione na jeziorze Kisajno. Wkrótce odbędzie się sekcja zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. 

W wyniku przeprowadzonych dzisiaj z udziałem prokuratora czynności identyfikujących, potwierdzono, iż znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019r. uczestniczył z wypadku, co do którego Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo z art. 177§2kk.

Po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych, na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej- zapowiada rzecznik prokuratury. 

Dlaczego śledczy zdecydowali o przeprowadzeniu sekcji zwłok? To standardowa procedura - również przy wypadkach. Lekarz może określić, czy ofiara była przytomna w chwili wypadku, czy w tragedii nie uczestniczyły żadne osoby i jaka była przyczyna śmierci. W tym przypadku obrażenia na ciele wyjaśnią, czy Piotr Woźniak-Starak wypadając z łódki nie uderzył się w głowę (o czym mogłyby świadczyć m.in. włosy w śrubie motorówki). 

Bliskim Piotra Woźniaka-Staraka jeszcze raz składamy kondolencje. 

Zobacz także: Poruszające słowa Edwarda Miszczaka o Woźniaku-Staraku. "Serce pęka"

Prokuratura zapowiedziała sekcję zwłok Piotra Woźniaka-Staraka.

Piotr Woźniak Starak w czarnym garniturze
East News

Dziś rano służby odnalazły ciało producenta filmowego.

Piotr Woźniak-Starak
instagram

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09