Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Beckham otworzy własną... restaurację?

Zrealizuje marzenie?

Kiedyś popularność gwiazd ograniczała się do promowania siebie w tych dziedzinach, z których są znane. Dzisiaj jest nieco inaczej. Wystarczy dobrze wyglądać i mieć szacunek milionów by móc realizować wiele planów biznesowych. Przykładem tego jest David Beckham. Seksowny piłkarz niedawno zaczął projektować bieliznę, w której mogą chodzić mężczyźni na całym świecie (zobacz: Beckham pokazuje KAŻDY centymetr swojego umięśnionego ciała), a teraz okazuje się, że być może wkrótce otworzy własną restaurację.

W rozmowie z dziennikarzem "H&M Magazine" David przyznał, że marzy mu się własny dobry fastfood.

- Chciałbym otworzyć własny pie & mash, ale żeby to zrobić musiałbym przeprowadzić się do Londynu. Pewnie kiedyś spełnię to marzenie.


Czym charakteryzowałaby się karta dań w restauracji Beckhama?

- Pie & mash to kuchnia typowa dla wschodniego Londynu, skąd pochodzę. Stołowałem się w tego typu barach przez całe lata jako dziecko - wychowałem się na tym jedzeniu.


Jeżeli Beckhamowi udałoby się założyć własną sieć jadłodajni nie tylko znów zarobiłby krocie, ale także zasłużyłby się dla narodu Brytyjskiego. W sumie nie sądzimy, żeby obcokrajowcy znali smak pie & mash, które wygląda tak:

chimera

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Victoria i David Beckham są bogatsi od brytyjskiej królowej
East News
Newsy
David i Victoria Beckham są bogatsi nawet od brytyjskiej rodziny królewskiej! Ile zarobili? Będziecie zaskoczeni

David i Victoria Beckham zarobili już 508 milionów funtów! Okazuje się, że słynny piłkarz i projektantka mody są bogatsi nawet od brytyjskiej królowej, której majątek wycenia się na "jedyne" około 340 milionów funtów. Majątek Beckhamów Beckhamowie to jedna z najbogatszych par w show-biznesie. Nazwisko Beckham gwarantuje wysoką sprzedaż promowanych przez nich produktów, co po zakończonej karierze sportowej wykorzystuje David . Były piłkarz zarabia teraz więcej niż kiedy grał. Mąż Victorii już kilkakrotnie promował m.in. perfumy czy bieliznę . Na fortunę Beckhamów wpływa również sukces domu mody, który założyła Victoria. Jej kreacje pokochały gwiazdy na całym świecie. Według ostatnich badań przeprowadzonych przez specjalistów z London School of Marketing, słynne na całym świecie małżeństwo zarabia rocznie 30-40 milionów funtów .   Dzieci pary również zarabiają na siebie i "dorzucają" się do rodzinnego budżetu -  Brooklyn wziął ostatnio udział w sesji promującej polską markę odzieżową . Beckhamowie w zeszłym roku przeprowadzili się do snobistycznej dzielnicy Londynu, gdzie za nowy dom zapłacili 40 milionów funtów. Nie zdziwimy się jednak, jeżeli w przyszłości sprzedadzą go za znacznie większą sumę - tak jak zrobili ze swoim wcześniejszym domem. Zobacz: Beckhamowie zrobili interes życia. Kiedyś zapłacili za ten pałac 2 miliony, a teraz sprzedali go za...   David Beckham Victoria Beckham David i Victoria

Victoria i David Beckham kupili dom za 40 milionów funtów
ONS
Newsy
Dzisiaj Victoria kończy 40 lat! David kupił dla niej bardzo drogi prezent
Kogo zaprosiła na imprezę urodzinową?

Victoria i David Beckham to jedna z najbogatszych par w światowym show-biznesie. Niedawno sprzedali swój "pałac", by wymienić go na... jeszcze bardziej okazały. Przypomnijmy:  Beckhamowie zrobili interes życia. Kiedyś zapłacili za ten pałac 2 miliony, a teraz sprzedali go za... Dzisiaj Victoria kończy 40 lat. Z tej okazji mąż przygotował dla niej wystawne przyjęcie, na którym mają pojawić się nie tylko rodzicie i rodzina Victorii, ale również takie gwiazdy jak: Eva Longoria czy Gordon Ramsay . Jednak nie to jest w tym wszystkim najlepsze. Piłkarz przygotował dla żony jeszcze jedną niespodziankę, a mianowicie kupił jej diamentową bransoletę, o wartości bagatela... 80 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu daje około 240 tysięcy polskich złotych. Kto jak kto, ale David może sobie pozwolić na taki gest. Jest czego pozazdrościć. Zobacz:  Gorący Beckham poprawia sobie majtki David Beckham bez koszulki: 

ONS
Newsy
David Beckham znowu będzie promował bieliznę!
Piłkarz wystąpi w bieliźnie, którą sam zaprojektuje!

David Beckham doskonale zdaje sobie sprawę, że jego kariera piłkarska nie będzie trwała wiecznie. Dlatego już teraz zastanawia się co będzie robił, kiedy przejdzie na sportową emeryturę. Okazuje się, że Beckham ma już nawet pomysł na własny biznes… - Już od jakiegoś czasu myślałem, żeby stworzyć kolekcję bielizny- zdradził w „Woman’s Wear Daily” Jak przyznaje Beckham, pomysł stworzenia własnej linii bielizny dla mężczyzn powstał w jego głowie po sukcesie jaki odniósł Armani dzięki współpracy z piłkarzem. Przed słynną reklamą z udziałem Beckhama zyski domu mody wynosiły 16 milionów euro, a po kampanii w 2008 roku wzrosły do 31 milionów euro! - Nie mogę się doczekać, kiedy pokażę ludziom tę kolekcję, choć nie jestem pewny, że moja mama będzie zadowolona kiedy znowu zobaczy mnie w bieliźnie na bilboardzie- żartuje piłkarz. tulipan

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner